Arka Sokaklar 453. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Ekim Cuma

Arka Sokaklar 453. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Ekim Cuma… Arka Sokaklar 453. Bölümde Ekip Bedran’la buluşmak için yola çıkan Dila’yı takip eder. Ama ellerinden kaçırmışlardır. Selin takibi bırakmaz ve devam eder. Bedran’ın adamları Selin’i kaçırır.

Mesut Bedranın elinde olan Selinin videosunu görür ve çıldırır. Silahını alır Bedranı yakalamaya çıkar. Bedranın annesi de Mizgini rehin alır. Rıza Baba Mesutun bu hareketinden haberdar olur ve onu emniyete çağırarak silahını alır. Dila da Bedranın yanına gelir ve orada kalır. Dila da Selinin öldürülmemesi için Bedranı ikna etmeye çalışır.

Ekip araştırmaya koyulur ve Bedranın adamı olan Polata eroinlerle birlikte baskın yapar. Bedran da Mesuttan adam değiştokuş yapmayı teklif eder. Seline karşı kendi adamı Polatı ister. Rıza baba da Mesutun böyle davranmasından rahatsızdır.

Eroinler Bedranın eline ulaşmıştır ancak Mesutun bir planı vardır. Patlama olduğu haberini alan Ali Pınarın orada olduğunu düşünür ve çıldırır. Fırat Damla ve Cansunun öldüğünü duyan ekip yıkılır. Arka Sokaklar 453. bölüm özeti fragmanını sizlerle paylaştık..Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017