Arka Sokaklar 488. Bölüm Fragmanı Bilgileri 28 Eylül

Arka Sokaklar 488. Bölüm Fragmanı Bilgileri 28 Eylül… Arka Sokaklar 28 eylül cuma akşamı yayınlanacak olan 488. bölümde neler olacak? Arka Sokaklar yeni bölüm özeti; Kamuoyu kaybolan çocuklarla ilgili haberler yapmaya devam ederken halk, kamuoyu ve ekip bu duruma çok öfkelidir.  Ekip bu duruma bir an önce son vermek için harekete geçerler.

Rıza Baba ve ekibi kaybolan çocukları bularak artık daha fazla çocuk kaybolmaması sağlayabilecekler mi?  Diğer taraftan Saffet’in cenaze töreni yapıldı. Seyfi sorguya alınır. Sorguda ailesi ile ilgili bir çok bilgi verir. Ancak bu bilgileri verirken emniyete gizemli bir isim giriş yapıyor.

Suna ve Figen bir cinayeti görürler. Cinayeti gördükleri için artık onlarda tehlike altındadır. Cinayeti işleyen kişi onlara da zarar vermesin diye ekip onları koruma altına alır. Figen koruma altında evden çıkmaması gerekirken okuldaki tiyatro gösterisine gitmek ister. Figen’i ekip uyarır. Figen ise kimseye haber vermeden okula gitmeye kalkışır. Figen evden çıkınca başına ne işler açacak?

Arka Sokaklar ekibinin en önemli elemanlarından olan Selin için bir haber gelir. İzmir’den Selinin eki müdürü de olan Özer Müdür Selinin tayinini tekrar İzmir’e almasını ister. Selin ise bu tayin işini kesin dille reddetmez. Bu yüzden de emniyete tayin yazısı gelir. Tüm ekip bu duruma çok üzülür ve şaşırır. Ancak bu duruma en çok üzülen isim Mesut olur.

Mesut Selin’in gitmesine izin verecek mi? Arka Sokaklar dizisinin ekibinin en önemli polislerinden Selin İzmir’e dönüp Mesut’u ve arkadaşlarını geride bırakacak mı? Arka Sokaklar dizisi 488. bölüm yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Arka Sokaklar 488. Bölüm Fragmanı Bilgileri 28 Eylül (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2018