Arka Sokaklar 5 Ocak Cuma Var Mı Yok Mu Yeni Bölüm Ne Zaman

Arka Sokaklar 5 Ocak Cuma Var Mı Yok Mu Yeni Bölüm Ne Zaman… Arka sokaklar dizisi yeni bölümünü her hafta cuma akşamı yayınlanıyor. Yayınlandığı günde reytinglere her zaman ilk sıralarda yer alıyor. Arka Sokaklar reytingleri 1. sırada yer alıyor. Bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı da merak konusu oldu bu yüzden. 12 sezondur yayınlanmasına rağmen hala reytninglerde ilk sırayı alan bu dizi gerçekten başarılı…

Arka Sokaklar 5 Ocak cuma günü yeni bölüm yayınlanmayacak. Kanald Arka Sokaklar yeni bölümü yerine bir film yayınladı. Elimiz Mahkum filmi yayınlanıyor. Arka Sokaklar dizisi son bölümde olanları hatırlayalım. Erdal Mesut tarafından gözaltına alınır. Sorgulamaya alınır ancak sonunda serbest bırakılır.

Selin’de Mesut’a sinirlenir. Çünkü işine karışıldığı için sinirlidir.Harun fakir bir mahalleden bir çocuk kaçırır. Ekipte Erkan’dan bilgi almaya gider ve Erkanın da psikolojisi bozulmuştur bu olay sonrası. Burhanın kızını Mesut memleketine gönderse de İstanbul’a kaçmıştır.

Burhan  Mesut’tan yardımcı olmasını ister ancak Buse kendine karışılsın istemez. Mesut kızı bulur babasına teslim edebilecek mi? Nesrin barıştırma çalışmalarına başlar. Hakan ve Aylin’i barıştırabilecek mi? Hakan oralı olmaz barışmak istemez. Hakan Sinemin serbest kalması için şikayetini geri çeker. Sinem de serbest kalınca Hakan’ın evine gider çünkü umutlanır.

Gonca Hüsnü ile evlenme işlerini hızlandırır ve Hüsnü’nün evine yerleşir. Arka sokaklar dizisi 5 ocak yeni bölüm yayınlanmayacak. Yeni bölümü 12 ocak cuma akşamı izleyeceğiz. Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm fragmanı bilgilerini de sizlerle paylaşacağız.

https://www.youtube.com/watch?v=T3RFWRo23W0

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.