Arka Sokaklar 521. bölüm ne zaman saat kaçta yayınlanacak? Yeni sezon ne zaman? Mesut Komser ölecek mi?

Arka Sokaklar 521. bölüm ne zaman saat kaçta yayınlanacak? Yeni sezon ne zaman? Mesut Komser ölecek mi?

 

Kanal D‘nin 13 Sezondur devam eden Arka Sokaklar dizisinin 521. Bölümünde neler olacak ? Arka Sokaklar 521. Bölümü ne zaman saat kaçta yayınlanacak ? Arka Sokaklar sezon finali ne zaman ? Arka Sokaklar dizisi yeni sezon ne zaman ?

Arka Sokaklar dizisi 520. Bölümü ile 31 Mayıs Cuma akşamı ekranlara kısa süreliğine veda edecek 520.Bölümü ile sezon finali verecektir. Kanal D‘nin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar 521.Bölümü ile yeni sezonuna 13 Eylül Cuma akşamı 20.00’da merhaba diyecek

Arka Sokaklar Dizisinin Konusu

Kocaman bir şehir binlerce suçu barındıran şehir İstanbul‘u daha iyi bir şehir haline getirebilmek ve suçlardan arındırabilmek için her şekildeki zorluğa ve tehlikeye göğüs germiş kendilerini meslekleri ve vatanlarına adamış polislerimizin bu güzel şehir İstanbul‘u suçlardan arınmış bir şehir haline getirebilmek adına İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekibin ekip minibüsü ile İstanbul sokaklarında  karşılarına çıkan her türlü kanunsuzluk ile mücadele etmektedirler.Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Başkomiser Rıza Baba’dır

Arka Sokaklar Son Bölümde Neler Oldu ?

Küçük bir çocuğa köpeğin saldırdığı sırada Selin görür ve çocuğu kurmaya çalışır fakat köpek ısırdığı çocuğu bırakmıyordur. Başka hiçbir çaresi kalmayan Selin köpeği yaralar ve çocuğu kurtarır. Köpeğin ısırması ile çok kan kaybeden Eray hastaneye kaldırır ve acil olarak ameliyata alınır. Köpeği yaraladığı anda vidosu çekilen ve sosyal medyaya düşen Selin vicdan azabı içerisindedir. Tekin, Arap hayranının doğum gününe davetlidir ve karşılığında yüklü miktarda para alacaktır. Doğum günü kızı Tekin’e musallat olur. Tekin durumu babasına mesaj göndererek anlatır. Leyla Tekin’i dans etmeye zorlar bu sırada da mahalleye bir sapık dadanmıştır.

Mahalleye musallat olan sapık küçük Emir‘i kaçırır. Mahalleden bir kadın çocuğu götürdüğünü görür ve polisleri arar. Polisler gelir ve barakayı bulur. Emir kurtarılır. Hüsnü, Aykut’u barakada bir güzel döver. Aykut halk tarafından linç edilmekten zor kurtulur.Sema ve Yeliz birlikte kalmaktadır. Sema sevgilisi Muhittin’le uyuşturucu işi yapmaktadır. Muhittin, mafya tetikçisi Haydar ve adamı tarafından öldürülür. Adamlar eve gelip Sema’yı da öldürür. Engin ve ekibi Yeliz’i takip ederek adamlara ulaşır. Başlarındaki kişiyi tespit etmeye çalışırlar. Engin’in narkotik müdürü olması, Rıza Baba ve ekibiyle rakip olmasına sebep olmuştur. Bu olayı çözmek için iki ekipte canla başla çalışır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019