Arka Sokaklar Aylin Neden Yok ? Özlem Çınar Ayrıldı mı?

Türkiye’nin en uzun süren dizisinde 13 yıldır oynayan hatta bu dizi ile büyüyen Aylin için kötü haber geldi. Arka Sokaklar Aylin neden yok Özlem Çınar diziden ayrıldı mı? Arka Sokaklar Aylin Öldü mü? 14. sezonda Aylin olacak mı?

Arka Sokaklar Aylin Neden Yok ? Özlem Çınar Ayrıldı mı?

Çok merak edilen konu oldu. Arka Sokaklar 13. sezon sonunda Aylin diziden ayrıldı. Ancak nasıl ayrılık olacağı bilinmiyor. Aylin için öldü mü denilecek ölüm sahnesi çekilecek mi bilinmiyor. Yapımcı ile anlaşamayan Özlem Çınar diziden ayrıldığını sosyal medya hesapları üzerinden açıkladı. Takipçileri yüzlerce mesaj yazdı. Bu konuda hatta Hürriyet köşe yazarı Eyyübioğlu da çok alakam olmasa da bana bu konuda çok mesaj geliyor diye gelen tepkilerin boyutunu gösterdi.

Arka Sokaklar Aylin Diziden Ayrıldı mı

İlk defa bir gazete yazarı köşesinde diziden ayrılan oyuncunun 14. sezona dahil edilmesi için dizi yapımcılarına çağrıda bulundu. Arka Sokaklar Aylin diziden ayrıldı mı merak ediliyordu. Yapımcı ile anlaşamadığını söyleyen 1974 doğumlu Özlem Çınar diziden kesin olarak ayrıldığını açıklamıştı. Şimdilerde ise ilk bölümünden itibaren 13 yılı birlikte geri bıraktığımız Aylin’in dizideki durumu ne olacak tartışılıyor. Sosyal medya üzerinde biriken tepkilere yapımcının kulak verip usta oyuncuyu tekrar diziye dahil etmesi isteniyor.

Arka Sokaklar Aylin Öldü mü

Arka Sokaklar dizisindeki Aylin her zaman ekran başındakilerin neşesi ekip içerisinde ise toparlayıcı olmuştur. Katıldığı sayısız operasyonlarda en önde giderek her zaman canını hiçse saymış ekip arkadaşlarını her zaman korumayı başarmıştır. 10. sezondan itibaren Hakan Çınar ile başladığı aşk oyunu ile bir anda takipçi patlaması yaşamıştır. Diziden ayrılık haberleri takipçilerin tepkisine neden oldu. Bu yüzden Türker İnanoğlu ile bir an önce anlaşma sağlanmasını ve gelecek Arka Sokaklar 14. sezon bölümleri arasında kaldığı yerden devam etmesini istiyoruz.

Arka Sokaklar Özlem Çınar Ayrıldı mı

Arka Sokaklar Aylin Neden Yok ? Özlem Çınar Ayrıldı mı? bir anlaşma olmaması durumunda son bir bölüm çekilecek mi Arka Sokaklar Aylin öldü mü diye son bölümün çekilmesi muhtemel ihtimaller arasında. Sonuçta 13 yıllık bir başrol oyuncusu iyi reyting toplayacak ve bu da dizi ekibine son hediyesi olacaktır. Oyuncumuza @ozozlemcinar tagı ile instagramdan ulaşabilir sitem ve önerilerinizi düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Arka Sokaklar Aylin Neden Yok ? Özlem Çınar Ayrıldı mı? (6 Yorum)

  1. muhammed bayhan ben seni pınarı metini zelihayı seviyorum şuleyi de yakınde bende aranızda olucam nalur pınar değişmesin.

Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2019