Arka Sokaklar Bahar Ölecek mi? 519. Bölüm Özeti ve 31 Mayıs Tüyoları

Cuma günlerinin vazgeçilmez dizisi Arka Sokaklar 519. bölüm özeti yayınlandı. Diziyi izleme fırsatı olmayanlar için neler olduğunu özetledik. Acı haber esir düşen Arka Sokaklar Bahar Ölecek mi? 519. bölüm özeti ve Arka Sokaklar 31 mayıs tüyoları gelecek bölümde neler olacak ?

Arka Sokaklar Bahar Ölecek mi 519. Bölüm Özeti ve 31 Mayıs Tüyoları

Arka Sokaklar 519. Bölüm Özeti

Suç üstü yakalanmış sorgulama devam ederken konuya yeni dahil olan bir mafya babası var. Lüks bir villada yaşayan yanına yaklaşması bile zor her işini itina ile yöneten bir uyuşturucu ticareti lideri bölüm konusudur. Kendisi tüm parasal ödemelerini bayanlar üzerinden yapar ve kendisi sürekli gizli tutmaktadır. Rıza baba ve ekibi güzel bir plan yapar. Baş rol oyuncusu Bahar’dır. Bayan olduğu için mafya babasının yanına girebilmesi daha kolay olacaktır. Ancak oturdukları sırada uyuşturucu baronu polis olduğunu anlar. Gelen adamın ayağına gözünü kırpmadan kurşunu sıkar. Bu sırada silahına sarılan Bahar arkasındaki adamı fark etmemiştir. Her şey bitti buraya kadar teslim olun diye korumalar ve barona bağırdığı sırada arkasındaki koruma kafasına vurduğu kütük ile Bahar’ın baygınlık geçirmesini sağlar.

Arka Sokaklar 519. Bölüm Özeti

Arka Sokaklar Bahar Öldü mü? Kurtulacak mı diziden mi ayrılacak ?

Villanın içerisinde biri ayağından vurulmuş Bahar ise baygın düştüğü sırada 519. bölüm biter. Peki gelecek hafta Arka Sokaklar 31 mayıs günü neler olacak ? Bahar’ı polis arkadaşları kurtarabilecek mi? Sezon finaline yaklaşıldığı son bölümlerde Bahar diziden ayrılacak mı? Arka Sokaklar 520. bölüm için senaryoyu incelediğimizde Bahar ölmeyecek. Ancak polis olduğundan sağ bırakılması da doğru değildir. Uyuşturucu baronu Bahar’ın ölüm emrini verecek. Bahar ise verdiği sinyal sayesinde bulunacak ve yapılan baskında biraz hırpalanmış olarak kurtarılacak. Arka Sokaklar Bahar öldü mü ölecek mi 520. bölümde neler olacak diye merak edenler artık rahatlayabilirsiniz. Bahar diziden ayrılmıyor ve Arka Sokaklar 520. bölüm tüm hızı ile devam ediyor.

Arka Sokaklar Bahar Öldü mü

Uyuşturucu baronu da şubeye alınarak sorgusunun ardından adliyeye sevk edilip tutuklanıyor. Bir şebekeyi daha polis arkadaşlarımız çökertmiş gençlerimizi zehirleyen bu tacircilere gereken cezayı vermiş oldu. Arka Sokaklar Bahar öldü mü diziden ayrılıyor mu haberlerine itibar etmeyiniz. Arka Sokaklar 519. bölüm özeti ve gelecek bölüm tüyolarını her zaman sitemizden takip edebilirsiniz.

Arka Sokaklar Bahar Öldü mü
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019