Arka Sokaklar bu kaçıncı haksızlık bu kaçıncı hasret başım dik alnım açık kim söylüyor

Arka Sokaklar 492. bölüm fragmanda çalan şarkı bu kaçıncı haksızlık bu kaçıncı hasret başım dik alnım açık kim söylüyor sözleri nasıl şarkının adı nedir diye merak edenler olacaktır. Çünkü şarkı canlı bir performans olduğu için oldukça güzel ve güçlü bir sese sahip ve kimin söylediğini bizde çok merak ettik.

Arka Sokaklar bu kaçıncı haksızlık bu kaçıncı hasret başım dik alnım açık Yalansız yaşarım kalbi temiz olanın engeli yok bilirim şarkısı sözleri kim söylüyor?

Öncelikle belirtelim ki fragmanda Rıza babanın başına işler geliyor. Son haberlerde suç örgütleri ile işbirliği yaptığı gerekçesi ile Rıza baba hakkında  tutuklama kararı çıkıyor ve elleri kelepçeli şekilde başka polisler tarafından tutuklanıyor. Tam Rıza babanın tutuklandığı sırada fragmanda çalan bu kaçıncı haksızlık bu kaçıncı hasret şarkısı çalıyor.

Arka Sokaklar dizisi 492. bölüm fragmanında çalan bu kaçıncı haksızlık bu kaçıncı hasret

Arka Sokaklar dizisi 492. bölüm fragmanında çalan bu kaçıncı haksızlık bu kaçıncı hasret başım dik alnım açık Yalansız yaşarım kalbi temiz olanın engeli yok bilirim şarkısı sözleri burada:

bu kaçıncı haksızlık
bu kaçıncı hasret
başım dik alnım açık
Yalansız yaşarım kalbi temiz olanın engeli yok bilirim
bu kaçıncı haksızlık bu kaçıncı hasret başım dik alnım açık Yalansız yaşarım kalbi temiz olanın engeli yok bilirim

Şarkı güzel çok orijinal geldi bize. Gerçekten de Rıza babaya atılan bu iftira ve kumpas ile çok uyumlu bir şarkı olmuş ve canlı performans ile oldukça dinlenesi bir şarkı haline gelmiş. Peki kim söylüyor ve şarkının adı nedir diye merak edenler varsa bizde merak içindeyiz bu şarkıyı kimin söylediğini bir türlü bulamadık. Lütfen bulan arkadaşlar yazsın aşağıya..

Arka Sokaklar Rıza baba tutuklandı çalan şarkı: bu kaçıncı haksızlık bu kaçıncı hasret başım dik alnım açık Yalansız yaşarım kalbi temiz olanın engeli yok bilirim

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2018