Arka Sokaklar Doktor Ebru Kimdir, Özel Harekatçı Ekrem Karaca Kimdir Bilgileri

Arka Sokaklar Doktor Ebru Kimdir, Özel Harekatçı Ekrem Karaca Kimdir Bilgileri… Arka Sokaklar dizisi yeni bölümünde diziye yeni isimler dahil oldu. Diziye yeni katılan isimler ile dizide olaylar daha değişecektir. Arka Sokaklar dizisi 5. dalyasını yaparken yani 500. bölümü ile yayınlanırken diziye yeni katılan isimleri sizlerle paylaşalım.

Arka Sokaklar dizisi kadrosuna Elvin Aydoğdu ve Osman Albayrak katıldı. Elvin Aydoğdu Arka Sokaklar dizisine Acil Servis Doktoru Ebru karakterine hayat veriyor. Oyuncu dizideki rolü ile kendisini sevdirecektir.

Arka Sokaklar dizisi Acil Servis Doktoru Ebru Kimdir? Elvin Aydoğdu

1979 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur. Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünde Yüksek Lisansını tamamlamıştır.  New York’ta William Esper Acting School’da oyunculuk eğitimi almıştır. Elvin Aydoğdu eğitimini tamamlandıktan sonra ilk oyunculuk deneyimini 2007 yılında Parmaklıklar Ardında dizisi ile yaşamıştır.

Elvin Aydoğdu Asi, Paramparça, Balkan ve Kara Yılan dizilerinde rol almıştır. Şimdi de Kanal D de 500 bölümdür yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Acil Servis Doktoru Ebru rolünde oynayacaktır.

Arka Sokaklar dizisi Özel Harekatçı Ekrem Karaca Kimdir? Osman Albayrak

Arka Sokaklar dizisinde özel harekat polisi Ekrem Karaca rolünde oynayacak olan oyuncu Osman Albayrak. Osman Albayrak 1977 İzmit doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. 2003 yılında ilk oyunculuk tecrübesini yaşamıştır. Osman Albayrak Serseri, Köpek, Adak, Makber ve Yeter dizilerinde rol aldı. Diriliş Ertuğrul dizisinde rol aldı.

Şimdi de Arka Sokaklar dizisinde özel harekatçı Ekrem Karaca karakterine hayat verecekti. Kendilerine başarılar diliyoruz. Arka Sokaklar dizisi yeni katılan oyuncular dizide 500. ve 501. bölümde dahil olacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=SYyGfPHDwQ0

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.