Arka Sokaklar Eşref Kimdir? Eşref Rolü (Hasan Küçükçetin) Bilgileri

Sevilerek izlenen cuma günü kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde yeni sezon için 2017-2018 sezonunda yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Arka Sokaklar Eşref Kimdir? Eşref Rolü (Hasan Küçükçetin) Bilgilerini sizler için burada paylaşacağız.

Arka Sokaklar Eşref Rolü karakteri ile dahil olan oyuncumuzun adı (Hasan Küçükçetin)dir. Hasan Küçükçetin, Kanal D’nin yıllardır devam eden polisiye dizisi Arka Sokaklar’la ekranlardaki yerini alıyor. Hasan Küçükçetin daha önceden de rol aldığı Erler Film, Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını yaptığı Arka Sokaklar kadrosuna katılan başarılı oyuncu dizide yeniden Eşref Kaplan karakterini canlandıracak.

Dizide maceradan maceraya koşan Eşref ile Mesut Komiser amansız bir maceraya atılıyorlar. Yeni sezonu ile Eylül 2017 de ekrana gelecek olan ve Kanal D ekranlarında en çok izlenen dizilerden biri olan Arka Sokaklar yeni oyuncu takviyeleri ile kaldığı yerden devam edecek.

Arka Sokaklar Eşref Hasan Küçükçetin Kimdir? 6 Haziran 1975 Balıkesir ilimizde doğan başarılı oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Büyük Buluşma, Yaprak Dökümü, Muhteşem Yüzyıl, Kaçak ve Kiraz Mevsimi gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Arka Sokaklar Eşref rolü ve karakteri hakkında sizlere kısa bilgiler sunduk. Arka Sokaklar Eşref hakkında yeni sezon fragmanı çıkınca sizlere detayları aktaracağız buradan. Sizlerde Arka Sokaklar Eşref rolünü oynayan Hasan Küçükçetin hakkındaki bilgiler için aşağı yorum yazabilirsiniz.. Teşekkürler..

Yorum 1

  1. onur says:

    Eşref kim polis mi yoksa mestun dusmanimi soylerseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version