Arka Sokaklar Gonca Diziden Neden Ayrıldı Çıktı, Kanadaya mı Gitti Başka Diziye mi?

Arka sokaklar dizisinde sevilen isimlerden birisi olan Gonca karakteri diziden ayrıldı. Arka Sokaklar gonca var mı yok mu neden oynamıyor diziden çıktı mı gibi soruları merak eden izleyiciler olabilir. Arka Sokaklar Gonca Diziden Neden Ayrıldı Çıktı, Kanadaya mı Gitti Başka Diziye mi geçti? gibi meraklı sorulara yanıt verelim.

Kanal D’nin cuma akşamları sevilerek izlenen ve rekorlar kırmaya devam eden sevilen dizisi Arka Sokaklar’da uzun süredir konuk oyuncu olarak bulunan ve Gonca karakterini canlandıran Pelin Körmükçü dizide Hüsnü’nün evlenmekten vazgeçmesi nedeniyle senaryo gereği Kanada’ya dönerek diziden ayrıldı. Kısacası Hüsnü kızı almadı 🙂

Arka Sokaklar Gonca Diziden Neden Ayrıldı Çıktı? Zaten dizide çok aktif bir rolde değildi, aktif olduğu kızım Hüsnünün evlenmesi ile ilgili tarafıydı. O da evlenmekten vazgeçinde Gonca karakteri dizide Kanada ya gitmiş gibi gösterilerek diziye veda etti.

Kanal D 2018-2019 yeni sezonunda da devam etmesi muhtemel olan Arka Sokaklar‘da Gonca karakterini canlandıran Pelin Körmükçü diziden ayrılsa da son haftalarda dizi reytinginin yükselişe geçmesi ile yeni oyuncuların diziye dahil olacağı konuşulmaya başlandı. Gonca gitti ama yeni oyuncular yolda, kısa süre sonra isimlerini açıklayacağız sitemizden.

Arka Sokaklar Gonca Gitti Başka Dizide mi rol alacak? Şimdilik Gonca karakterini canlandırmış olan Pelin Körmükçünün adı başka bir dizi ile anılmadı. Ancak yeni sezonda başlayacak olan yeni dizilerde görev alması muhtemeldir. Kendisine başarılar diliyoruz yeni dizilerinde.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2017