Arka Sokaklar Gonca Kimdir? Pelin Körmükçü Hakkında Bilgiler Resimler

Kanal D ekranlarının eskitemediği dizilerden birisi olan Arka Sokaklar dizisinde yeni sezon ile birlikte yeni oyuncular da dahil olmaya devam ediyor. Arka Sokaklar dizisine 27 ekim cuma günü dahil olan güzel bir oyuncu var. Arka Sokaklar Gonca karakteri ile Pelin Körmükçü diziye giriş yaptı. Arka Sokaklar Gonca kimdir Hakkında Bilgiler Resimler instagram adresi gibi detayları sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar Gonca Kimdir hakkında detaylı haberler: Kanal D ekranlarında her hafta cuma günleri izleyicisiyle buluşan Arka Sokaklarda Gonca karakteri diziye giriş yaptı. Dizinin başrollerinde Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Zafer Ergin ve Alp Korkmaz gibi dizi dünyasının önemli isimlerinin yer aldığı Arka Sokaklar’a Gonca adıyla yeni oyuncu Pelin Körmükçü dahil oldu. Pelin Körmükçü oyuncu kökenli olmasına rağmen evlendikten sonra uzun süre hiç bir dizi veya filmde rol almamıştı.

10 Şubat 1970 tarihinde İstanbulda doğan Oyuncumuz Pelin Körmükçü evli ve bir çocuk annesidir. Eski eşinin aldatması sonrasında bir süre magazin haberlerinde adını duyduğumuz Arka Sokaklarda Gonca karakterine hayat verecek olan Pelin Körmükçü Bedrettin Faik Başar ile evlidir. 

Arka Sokaklar Gonca Resimleri:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2017