Arka Sokaklar Hale Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı (Ezgi Baylar)

Arka Sokaklar Hale Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı (Ezgi Baylar)… Arka Sokaklar dizisinde Hale karakterini canlandıracak olan ismi sizlerle paylaşmak için bu konumuzu açtık. Daha önce İşte Benim Stilim yarışmasında yarışan Ezgi Baylar artık Arka Sokaklar dizisinde oynayacak.

Ezgi Baylar İşte Benim Stilim yarışmasından sonra oyuncu eğitmenlerinden eğitim alarak oyunculuğa hazırlandı. Şimdi de Arka Sokaklar dizisine 481. bölümünde dahil oluyor. Arka Sokaklar dizisine Hale rolü ile katılacak olan Ezgi Baylar dizide mankeni canlandıracak. Arka Sokaklar dizisinde mankenlik ajansının kötü işlere karışmasının ardından polisle iş birliği yaparak ajansı çökertecek.

Ezgi Baylar kimdir? 1983 yılında doğdu. Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümünden mezun oldu. 2014 yılında Bu Tarz Benim yarışmasına katıldı. Ardından 2015 yılında İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. İşte Benim Stilimden kendi isteği ile ayrıldı. TV8 Güle Güle Oturun isimli programın da sunuculuğunu yaptı. Ezgi Baylar, “Böyle başarılı bir dizide oynamak güzel deneyim olacak. Uzun süredir eğitim alıyorum, setlere hazırım. Yeni sezon için projeleri değerlendirmeye başladım” demişti.

Ezgi Baylar’ın instagram hesabı ezgibaylar ... Ezgi Baylar Arka Sokaklar dizisinde manken rolünde başarılı olacağına eminiz. Arka Sokaklar dizisi Ezgi Baylar resimlerini paylaşıyoruz. Oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2018