Arka Sokaklar Meryem Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Hüsnü’nün Komşusu

Arka Sokaklar Meryem Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Hüsnü’nün Komşusu…  Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar kadrosuna yeni bir isim katıyor. Arka Sokaklar dizisi geçen hafta Altın Kelebek ödül töreninde Özel ödül aldı. Bunca yıl yayınlanıp reytinglerde hala ilk sıralarda olması tesadüf değil tabiki. Başarı ödüllendirildi.

Arka Sokaklar dizisi yapımcılığını Erler Film yaparken yönetmenliğini Orhan Oğuz üstleniyor. Arka Sokaklar dizisi başrollerinde, Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Merve Oflaz, Özlem Çınar ve Alp Korkmaz rol alıyor. Arka Sokaklar dizisine son olarak gibi isimlerin yer aldığı diziye son olarak Keşke Hiç Büyümeseydik’te rol alan Demet Gül dahil oldu.

Arka Sokaklar dizisine katılan yeni oyuncu dizide Hüsnü Çoban’ın oturduğu mahalleye yeni taşınan komşusu Meryem’i canlandıracak. Meryem cilveli bir komşu Hüsnü’ye samimiyeti yakınlığı herkesin dikkatini çekecek. Arka Sokaklar dizisinde cilveli komşu rolüyle katılan Demet Gül Kimdir?

Demet Gül 1982 yılında Almanya’da doğdu. Otto- Falckenberg-Schule München Sahne Sanatları Performans Bölümünden mezun oldu. 2014 yılında rol aldığı Ulan İstanbul dizisindeki Maşuka karakteriyle herkesin beğenisini kazandı.

Demet Gül Eğlendirme Dairesi. Aşk Laftan Anlamaz dizilerinde rol aldı. Almanya’da ise Mordkomission İstanbul serisi ve Notruf Hafenkante yapımlarıyla kitlelere ulaştı. Almanya-Welcome to Germany filmiyle büyük başarı yakaladı

Anduni, Lovelab, Einmal Hans Mit Schafer Soße, hem senaryo, başrol ve yapımcılığı üstlendiği kısa film The House in the Envelope, 8 Saniye, Vergesst Mich Nicht, Küçük Esnaf, Müthiş Bir Film, Maide’nin Altın Günü filmlerinde de oynadı. Demet Gül kendi senaryolarını yazdı. Tiyatro ve opera oyunları; Kanakstar, La Traviata, Der Wolf İst Tot, Battle of the Teutoburg Forest, Abduction from the Seraglio, Down Understanding, Hands Around, A Dream Play, Urteile.

Demet Gül son olarak oyuncu Keşke Hiç Büyümeseydik’te Şennur karakterini canlandırmıştır. Şimdi de Demet Gül Arka Sokaklar 500. bölümde Hüsnü Çoban’ın oturduğu mahallede cilveli Meryem’i canlandıracak. Muhtemelen Arka Sokaklar Hüsnü ile sevgili olacaklar.

Arka Sokaklar Hüsnü ve komşusu meryem‘Arka Sokaklar’a Yeni Oyuncu! Diziye son olarak Keşke Hiç Büyümeseydik’te rol alan Demet Gül dahil oldu. Ünlü oyuncu dizide Hüsnü Çoban’ın oturduğu mahalleye yeni taşınan cilveli komşusu Meryem’i canlandıracak. “Arka Sokaklar” yeni bölümleriyle, her Cuma Kanal D’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2018