Arka Sokaklar Mesut Komiser Öldü Mü ? Şevket Çoruh Diziden Ayrıldı mı 14 Haziran 2019

521. bölümü ile ekranlara veda eden Arka Sokaklar Mesut Komiser öldü mü sorusu tüm Türkiye’yi üzdü. 13 sezondur Kanal D’de yayınlanan artık hayatımızın bir parçası haline gelmiş Arka Sokaklar Şevket Çoruh ile ayrıldı mı? 14 haziran 2019 akşamı sezon finali Arka Sokaklar nasıl bitti ?

Arka Sokaklar Mesut Komiser Öldü Mü ? Şevket Çoruh Diziden Ayrıldı mı 14 Haziran 2019

Arka Sokaklar Sezon Finali Tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanacak ?

Mesut Komiser’in vurulduğu tren garı sahnesi sosyal medyada izlenme rekoru kırdı. Mesut Komiser’in vurulma sahnesi sezon finalinde sonuçlanmadı. Ancak ürküten olay Arka Sokaklar Sezon Finali’nde Mesut Komiser öldü mü? Diyaframın altına gelen mermi ile yere yığılan dev adama yardıma koşsalar da Şevket Çoruh’un diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Arka Sokaklar Aylin‘in diziden ayrılacağını yazmıştık.

Arka Sokaklar Sezon Finali Tekrarı

Ekibin önemli polislerinden Komiser Mesut 14 haziran sezon finalinde tren garında vuruldu. Kendisinin gülme sahnesi replik olarak sosyal medyada gezmesi ile ünlenen oyuncu Şevket 13 yıldır hayatımızda. Rıza Baba’nın ekibinde deli dolu bir asayiş polisi. Korku nedir bilmez her zaman operasyonlarda en önde rol alıp bu güne kadar sayısız çeteyi çökertmiş Mesut Komiser’in diziden ayrılık haberi herkesi üzdü.

Arka Sokaklar Mesut Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı?

Dizinin kemik oyuncularından Şevket Çoruh 13 yıldır Mesut karakterine hayat veriyor. 14 haziran 2019 akşamı karnının üzerinden vurularak yere yığılan Mesut Komiser tren garında vurulduğu için şanslıdır. Hemen hastaneye kaldırılan Mesut yoğun bakıma alınır. Ölüp ölmemesi üzerinden reyting kovalayan dizi yapımı amacına ulaşır. Her sezon finalinde mutlaka birisini öldü mü diye muallakta bırakmayı başaran ve bunu çok iyi organize eden Arka Sokaklar dizisi eylül itibari ile 522. bölümünü oynayacak.

Arka Sokaklar Mesut Öldü Mü 14 haziran

Arka Sokaklar Mesut Öldü mü diye merak edenler için bir derin nefes almasını söyleyebiliriz. Dizinin kemik oyuncularından olan Mesut komiser öyle kolay ölmez. Yoğum bakımda birkaç bölüm kaldıktan sonra yeniden ayağa kalkacak ve operasyonlara katılarak diziye kaldığı yerden devam edecek. İnstagram kullanmayan sanatçının fanları tarafından yapılmış sayfası bulunmaktadır. @sevketcoruhfani tagi ile hakkındaki haberleri takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Haziran 2019