Arka Sokaklar Nimet Kimdir? Eski Polis Örgüt Üyeliğinden Hapse Giriyor

Arka Sokaklar Nimet Kimdir? Eski Polis Örgüt Üyeliğinden Hapse Giriyor...Kanal D’nin efsane dizisi olan Arka Sokaklar diziye yeni bölümde konuk oyuncu dahil oluyor. Arka Sokaklar dizisi yeni bölümüne Yasemin Öztürk konuk oluyor.

Erler Film’in yapımcılığını üstlendiği yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı dizinin başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Merve Oflaz, Özlem Çınar ve Alp Korkmaz üstleniyor. Arka Sokaklar dizisi yeni bölümüne Yasemin Öztürk konuk oyuncu olarak katıldı.

Arka Sokaklar dizisi yeni bölümüne katılan Yasemin Öztürk eski bir örgüt üyesi polisi canlandıracak. Yasemin Öztürk’ün canlandıracağı karakterin adı Nimet.Rıza Baba yıllar önce Nimet’i hapse attırmış. Nimet’in suçu örgüt üyesi olmak. Arka Sokaklar dizisi yeni bölümünde Nimet yıllar sonra Rıza Baba ile karşılaşıyor. Bakalım bu karşılaşma da neler olacak?

Arka Sokaklar dizisi yeni bölümünde konuk oyuncu olacak olan Yasemin Öztürk Kimdir?  

1974 Ankara doğumlu olan Yasemin Öztürk Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Televizyonlarda birçok programda sunuculuk yapan oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol almıştır. Bu oyunculuğun ardından Necati Şaşmaz ile aşk yaşamış bu aşk 3.5 yıl sürmüş.

2011 yılında Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi dizisinde rol almıştır. 2015 yılında da Trt1 de yayınlanan Milat dizisinde rol alan oyuncu 2016 yılında da İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı.

Yasemin Öztürk tecrübeli ve başarılı bir oyuncu. Sunuculuk geçmişi de olan YaseminÖztürk Arka Sokaklar dizisinde uzun soluklu rol alacak mı bilemeyiz. Şimdilik diziye konuk oyuncu olarak katıldı. Seyirciden gelen tepkilere bağlı olarak belki de kalıcı olabilir.

Arka Sokaklar dizisi Yasemin Öztürk’ün oynadığı Nimet karakterini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Arka Sokaklar Nimet Kimdir? Eski Polis Örgüt Üyeliğinden Hapse Giriyor (1 Yorum)

  1. ☀️ARKA SOKAKLAR☀️DİZİSİ OYUNCULARI ÇOK GÖZEL NİMET OBRAZIN DAŞIYAN OYUNCUSUN Aşka Sürgün KURTLAR VADİSİ DİZİSİNDEN TANINIR YASEMİN ÖZTÜRKÜN☀️ARKA SOKAKLAR☀️DİZİSİNE İYİ OBRAZ DAŞISA İDİ DAHA GÖZEL OLARDI ARKA SOKAKLAR DİZİSİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ KAŞKİ BÜTÜN ARKA SOKAKLARI DİZİ HAYATINDA OLAN OBRAZ KEHRAMANLARI GERCEK HAYATIMIZDA SOKAKLARIN KORUYUÇULARI OLARDI

Eklenme Tarihi: 6 Kasım 2018