Arka Sokaklar Pınar Neden Değişti Yeni Pınar Kim 2019-2020

Arka Sokaklar Pınar neden değişti dizideki yeni Pınar kimdir ? Arka Sokaklar dizisinde ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor. İpek Yaylacıoğlu diziden neden ayrıldı yerine gelen oyuncu kimdir hepsi haberimizin detaylarında.

Arka Sokaklar Pınar Neden Değişti Yeni Pınar Kim 2019-2020

Arka Sokaklar Pınar Neden Değişti ?

Güzel oyuncu Erler Film’in 13 yıldır yapımcısı olduğu dizi ile bağlarını kopardı. Sosyal medya hesabından takipçilerine verdiği duygu dolu mesaj ile veda etti. Peki ama daha önce de değişen Pınar karakteri 2019 2020 yılı için neden tekrar değişti? Ülkemizde oluşan döviz değişimleri ve fiyatlandırmaların verdiği sorunlar dolayısı ile oyuncuların talepleri de arttı. Aynı zamanda kapanan fabrikalar rekabet ortamını düşürünce kanalların reklam gelirleri de düştü. Bunun yanında artan sosyal medya reklamları tv kanallarının bütçesini iyice kısıtladı.

Arka Sokaklar Pınar Neden Değişti ?

13 Sezondur devam eden Arka Sokaklar dizisinde Pınar karakteri ayrılık haberi ile bizleri üzdü. Oyuncunun yeni sezon için sözleşmesini uzatmama nedeni tamamı ile ekonomik oldu. Bölüm başı talep ettiği ücretin altında fiyat veren Erler Film ile bağlarını kopardı. Şimdilerde ise Pınar’ın yerine kimin oynayacağı ve İpek Yaylıcıoğlu 2019 2020 yeni projesinin ne olacağı merak ediliyor. Farklı görüştüğü bir proje için mi yüksek fiyat istedi kulislerde merak ediliyor.

Arka Sokaklar İpek

Arka Sokaklar Yeni Pınar Kim 2019 2020

Erler Film’den gelen flaş açıklama sonrası yeni Pınar’ı oynayacak karakterin kim olacağını merak ediyoruz. Henüz bir anlaşmaya varmayan şirketin kimin ile anlaşacağını merak ediyoruz. Yerine gelecek yeni Pınar hakkında atılacak ilk imza ile sayfamızı güncelleyerek hangi oyuncunun rolü oynayacağını sizlere ileteceğiz. Metin Çoban diziden ayrıldığı konumuzu okudunuz mu?

Arka Sokaklar Yeni Pınar Kim 2019 2020

Arka Sokaklar Pınar neden değişti yerine gelen oyuncu kim ? 14. sezon diziden ayrılanlar ve yeni gelen oyuncuları sitemizden takip edebilirsiniz. 2019 2020 İpek Yaylacıoğlu Arka Sokaklar’dan ayrıldıktan sonra hangi dizi ile anlaşacak ?

Arka Sokaklar Pınar neden değişti

YORUMLAR

  1. Erler filmin gercekdende çocuğu varmıdır?simdi oooo oyuncular nerde?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.