Arka Sokaklar Savcı Kimdir ? Yeni Oyuncu Gamze Topuz Oldu

Arka Sokaklar savcı kimdir diziye dahil olan yeni karakteri kim oynuyor? Gamze Topuz uzun süredir iletişimde olduğu Arka Sokaklar dizisi ile anlaşmaya vardığı konuşuluyor. Kulislerden gelen haberlere göre Savcı rolünü oynayacak Gamze Topuz kimdir boyu yaşı kilosu ve instagram hesabını yazımızda bulabilir oynadığı dizileri hatırlayabilirsiniz.

Arka Sokaklar savcı kimdir diziye dahil olan yeni karakteri kim oynuyor? Gamze Topuz uzun süredir iletişimde olduğu Arka Sokaklar dizisi ile anlaşmaya vardığı konuşuluyor. Kulislerden gelen haberlere göre Savcı rolünü oynayacak Gamze Topuz kimdir boyu yaşı kilosu ve instagram hesabını yazımızda bulabilir oynadığı dizileri hatırlayabilirsiniz. Arka Sokaklar Savcı Kimdir ? Gamze Topuz Dizide ayrılıkların olması ve geçtiğimiz sezon trendinin düşerek reytinglerde 5-6 puanlara kadar gerilemesi dizinin akıbetini değiştirdi. 2019 2020 oyuncuları belirlendiğinde listede yer alan Gamze Topuz dikkat çekti. Eğer bu yıl reytingleri toplayamaz ise final bölümü yayınlayarak yıllardır süre gelen Kanal D serüveni bitecek demektir. Yeni oyuncumuzu yakından tanıyalım. Gamze Topuz Kimdir ? 8 Ekim 1983 İstanbul doğumludur. Oyuncu Ümit Kantarcılar ile 2 yıl evli kalmış şuan bekardır. Bilgi Üniversitesi TV-Gazetecilik bölümü mezunu olan Gamze hanım 10 yaşında beri ata binmektedir. Elis Naz adında kızı bulunmaktadır. Bu yıl Arka Sokaklar dizisine yeni katılacak savcı rolünü oyayacaktır. Gamze Topuz Boyu, Yaşı ve Fiziksel Özellikleri Güzelliği ile dikkat çeken 36 yaşındaki oyuncunun boyu ve yaşı merak ediliyor. Maddesel olarak fiziksel özellikleri : Boyu: 1,70 m Yaşı: 36 Kilosu: 61 kg Burcu: Terazi Göz Rengi: Kahverengi Arka Sokaklar Savcı Gamze Topuz Dizileri Sayısız tiyatroda rol almış oyuncu Gamze Topuz bu yıl Arka Sokaklar dizisinde savcı rolünün senaryosunu okumaktadır. Kabul etmesi durumunda deneyimleri ile birlikte yeni sezondaki rolü belli olmuş olacak. 2004 – En İyi Arkadaşım 2005 – Beşinci Boyut 2007 – Doktorlar 2009 – SüpüRRR (Film) 2010 – Aşk ve Ceza 2010 – Gecekondu 2010 – Türk Malı 2011 – Mavi Kelebekler 2013 – Güzel Çirkin 2015 – Evli ve Öfkeli 2016 – Hayat Bazen Tatlidır (Öğretmen) 2019 – Arka Sokaklar ( Savcı ) Arka Sokaklar Savcı Gamze Topuz İnstagram İletişim Güzel oyuncumuz ile iletişim kurmak isterseniz 65 binden fazla takipçisi olan instagram hesabını kullanabilirsiniz. @topuzgamze tagı ile kendisini sosyal medyada takip edebilirsiniz. Arka Sokaklar savcı kimdir 2019 2020 yeni oyuncuları ve diziden ayrılanlar hakkındaki konumuzu beğendi iseniz lütfen bize yorumlardan yazınız. Eksik ya da eklenmesini istediğimiz Gamze Topuz ve oynadığı Savcı rolünü de bize yorumlamanızı bekliyoruz.

Arka Sokaklar Savcı Kimdir ? Gamze Topuz

Dizide ayrılıkların olması ve geçtiğimiz sezon trendinin düşerek reytinglerde 5-6 puanlara kadar gerilemesi dizinin akıbetini değiştirdi. 2019 2020 oyuncuları belirlendiğinde listede yer alan Gamze Topuz dikkat çekti. Eğer bu yıl reytingleri toplayamaz ise final bölümü yayınlayarak yıllardır süre gelen Kanal D serüveni bitecek demektir. Yeni oyuncumuzu yakından tanıyalım.

Arka Sokaklar Savcı Kimdir ? Gamze Topuz

Gamze Topuz Kimdir ?

8 Ekim 1983 İstanbul doğumludur. Oyuncu Ümit Kantarcılar ile 2 yıl evli kalmış şuan bekardır. Bilgi Üniversitesi TV-Gazetecilik bölümü mezunu olan Gamze hanım 10 yaşında beri ata binmektedir. Elis Naz adında kızı bulunmaktadır. Bu yıl Arka Sokaklar dizisine yeni katılacak savcı rolünü oyayacaktır.

Gamze Topuz Kimdir ?

Gamze Topuz Boyu, Yaşı ve Fiziksel Özellikleri

Güzelliği ile dikkat çeken 36 yaşındaki oyuncunun boyu ve yaşı merak ediliyor. Maddesel olarak fiziksel özellikleri :

 • Boyu: 1,70 m
 • Yaşı: 36
 • Kilosu: 61 kg
 • Burcu: Terazi
 • Göz Rengi: Kahverengi

Gamze Topuz Boyu, Yaşı ve Fiziksel Özellikleri

Arka Sokaklar Savcı Gamze Topuz Dizileri

Sayısız tiyatroda rol almış oyuncu Gamze Topuz bu yıl Arka Sokaklar dizisinde savcı rolünün senaryosunu okumaktadır. Kabul etmesi durumunda deneyimleri ile birlikte yeni sezondaki rolü belli olmuş olacak.

 • 2004 – En İyi Arkadaşım
 • 2005 – Beşinci Boyut
 • 2007 – Doktorlar
 • 2009 – SüpüRRR (Film)
 • 2010 – Aşk ve Ceza
 • 2010 – Gecekondu
 • 2010 – Türk Malı
 • 2011 – Mavi Kelebekler
 • 2013 – Güzel Çirkin
 • 2015 – Evli ve Öfkeli
 • 2016 – Hayat Bazen Tatlidır (Öğretmen)
 • 2019 – Arka Sokaklar ( Savcı )

Arka Sokaklar Savcı Gamze Topuz Dizileri

Arka Sokaklar Savcı Gamze Topuz İnstagram İletişim

Güzel oyuncumuz ile iletişim kurmak isterseniz 65 binden fazla takipçisi olan instagram hesabını kullanabilirsiniz. @topuzgamze tagı ile kendisini sosyal medyada takip edebilirsiniz.

Arka Sokaklar Savcı Gamze Topuz İnstagram İletişim

Arka Sokaklar savcı kimdir 2019 2020 yeni oyuncuları ve diziden ayrılanlar hakkındaki konumuzu beğendi iseniz lütfen bize yorumlardan yazınız. Eksik ya da eklenmesini istediğimiz Gamze Topuz ve oynadığı Savcı rolünü de bize yorumlamanızı bekliyoruz.

Arka Sokaklar savcı kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2019