Arka Sokaklar Seda Kimdir? Seda Komiser Gerçek Adı Bilgileri Resimleri

Arka Sokaklar Seda Kimdir? Seda Komiser Gerçek Adı Bilgileri Resimleri… Arka Sokaklar dizisi yeni sezonu 14 eylül cuma başlıyor. Arka Sokaklar 14. sezonuyla ekrana gelecek bu sezon. Bu zamana kadar bu diziden kimler geldi kimler geçti… Hikayesi gereği polislerin iş hayatı ve özel hayatlarını anlatan Arka Sokaklar dizisinde bu zamana kadar bir çok komiser polis girdi çıktı. Yeni sezonda da bazı oyuncular diziden ayrılırken bazı oyuncularda diziye giriş yapıyor.

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda diziye Seda Komiser dahil oluyor. Seda Komiser rolünü canlandıracak olan oyuncu kimdir? Arka Sokaklar dizisinde Seda Komiser’i canlandıran oyuncu Firuze Bulut Yıldız. Akademiden yeni mezun olan ve ekibe çaylak olarak katılan Seda Komiser nasıl bir performans sergileyecek göreceğiz.

Arka Sokaklar dizisi yeni sezon Seda Komiser Kimdir Bilgileri

Arka Sokakların yeni komiseri olan Seda’nın gerçek adı Firuze Bulut Yıldız.  İstanbul Arel Üniversitesi Sosyal Hizmet bölümünden mezundur. Eşi ile birlikte youtube kanalı var burada videolar paylaşıyorlar. Bir de çok tatlı bebekleri… Eşi Ali Suzaoğlu ile birlikte videolarında şarkı söylüyor. Başarılı bir Youtuber olan çiftin mutlu bir aile hayatı olduğunu video ve resimlerinden anlayabiliyoruz.

Arka Sokaklar dizisinde Seda Komiser rolünde oyanayacak Firuze Bulut Yıldız. Oyunculuk eğitimi var mı bilmiyoruz. Hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Sizlerle instagram ve youtube hesabını paylaşalım takip etmek isteyenler takibe alabilir.

https://www.instagram.com/firug/       https://www.youtube.com/channel/UCX4v1YvjP3zgc-MCerL-KtA

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2018