Arka Sokaklar Selin Vuruldu Mu Öldü Mü Oya Okar Diziden Çıktı Mı?

Arka Sokaklar Selin Vuruldu Mu Öldü Mü Oya Akar Diziden Çıktı Mı?. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda Mesut ve Selin aşkı da damga vuruyor. Arka Sokaklar dizisi 9 sezon boyunca kanald de devam ediyor. Bu yüzden de hikayesi gereği tekrara düşmemek için yeni oyuncular ve senaryolar buluyorlar.

Arka Sokaklar dizine geçen sezon Selin karakteriyle Oya Okar katıldı. Son bölümde Dila Bedranla buluşmaya gidiyor. Ekip takibi kaybediyor ancak Selin Komiser takibi bırakmıyor ve Bedranın adamları tarafından yakalanıyor. Selin Komiser Bedran tarafından rehin alınıyor.

Arka Sokaklar dizisinde Selin Komiseri canlandıran Oya Akar bilgilerini de sizlerle paylaşalım. 1986 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu İstanbul Devlet Konservatuvarında oyunculuk bölümü bitirdi. Rol aldığı dizilerde Mavi Kelebekler, Doktorlar,Düğün Şarkıcısı, sınıf, Dağlar Delisi, Ümit Milli, Şöhret ve Böyle Bitmesin dizilerinde oynadı.

Arka Sokaklar dizisinde Mesutta Bedranın elinden Selin’i kurtarabilecek mi? Selin vurulup ölecek mi yoksa  Mesut onu kurtaracak mı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2017