Arka Sokaklar Sinem Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Bilgileri İnstagramı

Cuma günleri Kanal D ekranlarında yayınlanan ve 11 sezondur devam eden efsane dizi Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Sinem rolü merak konusu oldu. Arka Sokaklar Sinem Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Bilgileri İnstagram resimleri hakkında sizlere detaylar paylaşmak ve oyuncumuzun kariyeri hakkında bilgiler vermek için bu konuyu açtık..

Dizide dikkat çeken oyunculardan birisi olan Sinem karakterinin gerçek adı Aslı Turanlı dır. Aslı Turanlı Arka Sokaklar dizisinde Sinem karakterine hayat veriyor. Arka Sokaklar Sinem nereli kaç yaşında annesi babası kardeşleri okulu hangi dizilerde oynadığı ve tüm detayları merak edeceğiniz her şeyi sizlere yazacağız. İşte kısaca hayatı:

Arka Sokaklar Sinem rolünde Aslı Turanlı Kimdir: 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesinde Dış ticaret bölümünü bitirerek kendisini oyunculuk ve tiyatro alanlarında geliştirmeye başlamıştır. Arkadaşlarının kendisine Şeker kız dediğini söyleyen Aslı Turanlı daha önce oyun ve tiyatro görevleri olsa da adını Arka Sokaklar gibi reytingleri güçlü bir dizi ile duyurdu.

Arka Sokaklar Sinem rolündeki Aslı Turanlı Atv de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında da yarıştı ve ilk kez Türk halkının karşısına çıktı. İngilizcesi oldukça iyi olan ve Amerikan kültürü bölümünü çift anabilim dalı olarak okuyan başarılı oyuncu şu sıralar Arka Sokaklar dizisinde Sinem karakteri ile ön planda..


Arka Sokaklar Sinem rolü Aslı Turanlının instagram hesabını da sizlerle paylaşmak istiyorum: https://www.instagram.com/aslituranli/

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.