Arka Sokaklar Suat Öldü Mü Figen Evren Diziden Çıktı Mı Yeni Sezon

Arka Sokaklar Suat Öldü Mü Figen Evren Diziden Çıktı Mı Yeni Sezon… Arka Sokaklar dizisinde sezon finalinde çok üzücü bir durum yaşandı. Arka Sokaklar dizisinin Suat’ı Hüsnü Çobanın eşini canlandıran Figen Evren ölerek diziden ayrılacak mı? Yoksa yeni sezonda da devam edecek mi?

Arka sokaklar sezon finallerinde hep bunu yapıyor. Kim ölecek sorusu yaz boyunca akıllarda kalıyor. İzleyici merakla yeni sezon fragmanını bekliyor. Geçen sezon finalinde de Rıza Baba ölecek mi sorusu vardı? Bu sezon finalinde de Suat ölecek mi sorusu akıllarda kaldı.

Suat Arka Sokakların 11 sezonluk oyuncusu ve bu dizinin en komik karakteri. Bu yüzden ayrılması dizinin komedi unsurunu yok eder. Hüsnü Çobanın aile ilişkisini herkes beğenerek izliyordu. Figen Evren Arka Sokaklarda İlhan Kansunun suikastında yaralandı hastaneye kaldırıldı ancak dizide görülen son sahnelere göre Suatın tüm ailesi ağlıyor.

Hüsnü Çoban, Zeliha, Metin ve Tekin hepsi kahroluyor hastanede. Tüm ekipte yanlarına ancak dertlerini dindiremiyorlar malesef. Figen Evren 11 sezondur Arka Sokaklarda rol alan Suat karakteri Arka Sokaklar final yapana kadarda bizimle olsun istiyoruz.

Arka Sokakların Suatı dizinin neşe kaynağı Figen Evren diziden ayrılsın ister misiniz? Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=VAaKtyCAuJg

YORUMLAR

 1. Lütfen diziden çıkmasın Suat

 2. Suat ne olur geri dönsün filmin anlamı kalmadı suat filmin neşesiydi

 3. suatsiz arka sokaklar izlenmez ne olur ölmesin

 4. diziden ayrılmasın ya

 5. hair olmesin by dizinin nesesi

 6. diziye dönsün
  suat

 7. Hayır filmden çıkmasın

 8. Arka sokaklar Figen evren yani suat çoban çıkmasın ya çok seviyorum ben suati hüsnü yu herkesi çok seviyorum o film e renk katıyor

 9. Suat ayrılırsa o dizinin izlenmemesi demektir o kadar kötü olumsuz olaylardan sonra suat ve çocukları güldürüo insanların yüzünü bence suat ayrılmamalı diziden.. Ayrılırsada kesinlikle daha izlenmez o dizi..

 10. Hayır ayrılmasın dizinin tadı gider

 11. suat çıkarsa filmin bir anlamı kalmaz

 12. Diziden muratı aldınız zeynebi öldürdünüz elifi öldürdünüz diziden uzaklaştırdınız insanları biraz kendini toparladı şimdide suat bir anneyi dramatık bir durum aldı eger suat cıkrsa asla o diziyi izlemem ve izletmem evimde

 13. Ayrılmasının Suat’ı çok seviyorum

 14. Bencede suat ayrılmasın dizinin neşesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.