Arka Sokaklar Tekin Ölecek mi? Hüsnü Çobanın Oğlu diziden ayrıldı mı?

Cuma günleri sevilerek izlenen ve her bölümü ile reytinglerde oldukça iddialı hale gelen Arka Sokaklarda son bölümde Hüsnü Çobanın oğlu olan Tekin çok felaket bir dayak yedi ve linç edildi adeta. Arka Sokaklar dizisinde 22 aralık akşamı yayınlanan yeni bölümünde Hüsnü Çoban’ın oğlu olan Tekin Çoban ölüyor mu? Komadan çıkabilecek mi sorusu akıllara geldi.

Arka Sokaklar Tekin karakteri ölecek mi? Arka Sokaklar Tekin öldü mü? Dizinin son yayınlanan bölümünde çok kötü dayak yiyen ve adeta linç edilen Tekin’in durumu gerçekten felaket bir vaziyette. Tekinin nabzı atmadığı ve ölümle mücadele edip ambulans ile hastaneye yetiştirildiği yeni bölümde herkesi üzen ağlatan sahneler yaşanacak.

Arka Sokaklarda Tekin Çoban dayak atan kişiler tarafından resmen ölümüne dövülmüştür. Tekin’i bulan polisler hemen hastaneye kaldırmak için 112 ambulansı ararlar. Ancak durumu hiç iyi gözükmeyen Tekin acaba öldü mü ölecek mi diziden çıkacak mı soruları akıllara gelir..

Arka Sokaklar Tekin Ölecek mi? Tekin ambulansla hastaneye kaldırıldı ancak hem Hüsnü çoban hemde onu tanıyan herkes büyük bir endişe halindedir, acaba Tekin iyileşecek mi? komadan çıkabilecek mi, Tekin karakterini canlandıran Onur Bay diziden ayrılacak mı? sorularına da hemen yanıt verelim.

Hastanede yoğun bakımda hayat mücadelesi verecek olan Tekin bir süre sonra yapılan tedaviye yanıt verecek ve iyileşmeye başlayacak. Arka Sokaklar Tekin Ölecek mi? sorusuna hayır ölmeyecek zamanla iyileşecek diyoruz.. Aşağıda öldüresiye dövülen Tekinin videosunu izleyebilirsiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=22A16gHMtZQ

Arka Sokaklar Sinem Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Bilgileri İnstagramı

https://www.youtube.com/watch?v=AWj1IzSliR4

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.