Arka Sokaklar Yelda Kimdir? Şamilin eşi Yelda hakkında Bilgiler (Şebnem Schaefer)

Arka Sokaklar Yelda Kimdir? Şamilin eşi Yelda hakkında Bilgiler (Şebnem Schaefer)…. Arka sokaklar dizisi yıllardır kanald ekranlarında yayınlanıyor ve yayınlandığı hergün reytinglerde çok başarılı oluyor. Kanal D Arka Sokaklar dizisinden çok memnun. Yıllardır devam eden dizide oyuncu değişiklikleri olması da çok normal. Çocuklar büyüdü büyükler yaşlandı. Bazı oyuncular öldü yerine yenileri geldi derken diziye yeni bir oyuncu daha katılıyor.

Arka Sokaklar dizisine yeni bölümde ünlü manken Şebnem Schaefer konuk oyuncu olarak katıldı. Cuma akşamları Kanald ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar’da Şebnem Schaefer hangi rolde oynayacak? Şebnem Schaefer kim bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

12 ocak cuma günü Arka Sokaklar yeni bölümünde Şebnem Schaefer Şamil’in eşini canlandıracak. Dizide alışveriş düşkünü Yelda karakterini canlandıracak. Şebnem Schaefer kimdir bilgileri… 9 Şubat 1984 Almanya doğumludur. Annesi Türk babası Almandır. Babası da evlendikten sonra müslüman olmuştur. 15 yaşından beri modellik yapan Şebnem modellikten başka işlerde de uğraşmıştır.

Dizi tiyatro oyunculuğu, yarışma-çocuk programı sunuculuğu yapan Şebnem bazı filmlerde ve reklamlarda oynadı. 2008-2009 sezonunda Eros Pansiyon tiyatro oyununda rol aldı. Şebnem Schaefer 10 Haziran 2015 tarihinde ilerde iş adamı Miss Germany 2006 güzellik yarışmasında ikinci oldu.

Arka Sokaklar dizisi 12 ocak cuma bölümü fragmanı ve bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=T3RFWRo23W0

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.