Arka Sokaklar Yelda Kimdir? Şebnem Gerçek Adı Bilgileri

Arka Sokaklar Yelda Kimdir? Şebnem Gerçek Adı Bilgileri

Kanal D’nin efsaneleşen dizisi Arka Sokaklar’a yeni bir transfer eski manken Şebnem Schaefer Yelda karakterini canlandıracak. Yeni bölömdeki Yelda kimdir gerçek bilgilerini arayan izleyecilere Şebnem Schaefer ile ilgili detaylı bilgileri vermek istedik. Arka Sokaklar dizisinin Yapımcılığı Türker İnanoğlunun üstenlediği dizi de Şebnem konuk oyuncu olacak ancak konuk oyuncu olarak diziye katılanlar daha sonrasında alınan reytingler ile beraber ana kadroya dahil oluyorlar.

Şebnem Shaefer uzun bir aradan sonra ilk dizi projesinde ekranlara gelecek olan Arka Sokaklar da bizce kalıcı olacak. Daha önce oynadığı dizilerden de bahsedeceğiz. Şebnem Yelda karakterine Arka Sokaklar da hayat verecek ve izleyiciler tarafından beğenileceğini düşünüyoruz.

Arka Sokaklar Yelda Gerçek Adı Bilgileri

Yeni bölümde sevenleri ile buluşacak olan dizi de Yelda aslında herkesin tanıdığı eski manken Şebnem Shaefer, Gerçek Adı Jennifer Şebnem Schaefer olan ünlü manken 36 yaşında Alman kökenli bir baba ve Türk anneden dünyaya geldi.

Biz onu annesiyle beraber olan magazin haberlerinde geçtiğimiz yıllarda sıkça takip etmiştik ve oradan tanımıştık. Hem Almanya hemde Türkiye’ de yaşayan Şebnem daha önce ani bir karar ile komple Almanya’ya taşınmıştı.

Siyasete de ilgisi olan Şebnem 2007 yılında DP partisinden (Demokrat Parti) den Şişli Belediyesi Meclis Üyesi adayı gösterilmişti. Siyasete olan merakı halen devam etmektedir.

Arka Sokakların Yeldası Şebnem Shaefer Fotoğrafları

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.