Arka Sokaklar Yeni Sezon Nerede Çekiliyor? 13. Sezon Çekim Yerleri Mahalleler

13. yeni sezonu ile yine kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan ve yeni sezona 14 Eylül cuma günü başlayan Arka Sokaklar dizisinde yeni çekim yerleri ve mahalleler dikkatleri çekiyor. Kanal D ekranlarında izleyenlerinin karşısına ilk gelen dizilerden birisi olan ve 13. yeni sezonunda da yine bomba gibi başlayan dizinin yeni sezon çekimleri nerelerde yapılıyor merak konusu oldu..

Dizinin hayranları arama yaparak Arka Sokaklar Yeni Sezon Nerede Çekiliyor? 13. Sezon Çekim Yerleri Mahallelerde çekimlerin sürdüğünü setleri merak ediyorlar. Arka Sokaklar dizisi polisiye içeriğiyle herkesin merak edip izleyeceği bir dizi özelliğinde, seveni oldukça fazla olan diziler arasında olan Arka Sokaklar Yeni Sezon Nerede Çekiliyor merak konusu oldu.

Çünkü bir çok yeni yerler ekranlara gelince dizinin çekildiği mekanlar da merak konusu olmaya başladı.. Kanal D ekranlarında cuma akşamları sevenleriyle buluşan Arka Sokaklar dizisi 13. Sezonu ile yeni sezonuna 14 Eylül 2018 Cuma akşamı saat 20.00 de başlıyor ve yeni sezondaki 2018-2019 çekim yerleri merak ediliyor..

Arka Sokaklar 2018-2019 Yeni Sezon Çekildiği yer mahalle neresi

Arka Sokaklar Yeni Sezon Nerede Çekiliyor? 2018-2019 Arka Sokaklar  13. Sezon Çekim Yerleri Mahalleler nereler?

Bilindiği üzere Arka Sokaklar Emniyet genel müdürlüğünden almış olduğu özel izinle çekimlerini devam ettiriyor.. Arka Sokaklar dizisinde bir iç çekimler bir de dış çekimler yapılıyor. Dizinin iç çekimleri İstanbul Emniyet Müdürlüğünde yapılmaktadır. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Fatih ilçesinde bulunuyor, Vatan caddesinde.. Arka Sokaklar dizisinin genel izinle yürütmüş olduğu ve kendisine tahsis edilmiş odalarda yapılan iç çekimler aşağıdaki haritada gördüğünüz harita üzerinde bulunuyor..

Arka Sokaklar Yeni Sezon iç dış çekimler Nerede hangi Mahallede

Arka Sokaklar dizisi yeni sezon Dış çekimleri ise genel olarak İstanbul Taksim bölgesinde yapılmaktadır. Adı gibi  Arka Sokaklarda yapılan çekimler sadece Taksim meydanı ile sınırlı olmasa da en çok orası kullanılıyor. Sokak çekimlerinde maliyet düşük olduğu için genellikle ara sokaklar tercih ediliyor ve canlı olarak çekimler yürütülüyor..

Zengin oyuncu kadrosuyla 12 sezondur olduğu gibi 13. yeni sezonda da yine izleyicileri mest edecek bölümler bizleri bekliyor. Her sezon kendisini yenileyen Arka Sokaklar, senaryo zenginliği ile bir çok mekanı içte ve dışta kullanabiliyor. Geçtiğimiz sezon bir ara Antep’e giden oyuncularımız orada çekimlerde bulunmuşlar ve kaçakçılıkla ilgili bir şebekeyi çökertmişlerdi.

Yeni 2018-2019 sezonunda da Arka sokaklar nerede çekiliyor sorusuna verilecek cevaplar geçen yıllardan çok farklı olmasa da yeni oyuncular ve yeni mekanlar da kullanılacak zaman zaman. Arka Sokaklar iç çekimleri Vatan caddesindeki İstanbul Emniyet Müdürlüğünde yapılmaktadır. Arka Sokaklar yeni sezon dış çekimleri ise genel olarak İstanbul Taksim bölgesinde yapılmaktadır.

Arka Sokaklar Yeni Sezon Nerede Çekiliyor 13. Sezon

Arka Sokaklar bunlarla sınırlı kalmamakta İstanbul’un diğer ilçelerinde de çekimleri yapılmaktadır. Boğaz manzaralı çekimler yer sıkıntısı yüzünden ve kalabalık olması nedeni ile sürekli yarıda kalınca çekim yapmak zorlaşınca genelde tenha yerler kullanılıyor. Arka Sokaklar İl dışında olabilecek bazı özel bölümleri çekmek için o ile gidilerek çekimler yapılıyor bu sezonda Kayseri ve Konya‘da ara çekimlerin yapılacağını öğrendik..

Bu arada Emniyet müdürlüğünün yoğunluğundan dolayı her zaman izin verilmiyor. Arka Sokakların Emniyet Müdürlüğünde yapılan çekimlerinde genellikle sabah erken veya akşam geç saatler kullanılıyor. Arka Sokaklar iş yoğunluğunun en az olduğu zamanlarda Emniyet Müdürlüğünde çekim yapmaktadır. Sizde gördüğünüz çekim yerleri hakkında yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Arka Sokaklar Yeni Sezon Nerede Çekiliyor? 13. Sezon Çekim Yerleri Mahalleler (15 Yorum)

  1. Görme engelli bir oğlum var bu dizinin hastası vede şevket Çoruhu çok seviyor tanışmak istiyor bu konuda yardımcı olabilecek kişilerden haber bekliyorum

  2. Sevket coruh ustanın son bölümdeki ateş yaktığı yer nerde lütfen dönüş yapın

  3. İyi günler arkadaşlar bu arka sokakların şevket çoruh abinin manzaralı yerde ateş yaktığı yer neresi son bölümde lütfen dönüş yapın

  4. Salam sizi Azərbaycandan sevərək izləyirəm çox gözəl serialdı bəzi oyuncuların serialdan ayrılmasın yada dəişməsin isdəsəmdə ama final olmasın isdəmirəm.Sizə uğurlar arzu edirəm

  5. Çok güzel bir dizi rekor kırıyor diğer diziler gibş değil bu dizi zaten güzel olduğu için tutuluyır kaç yıl devam ediyor vence final yapmayın çok güzel

  6. diziyi 13 yıldır oglum ve kızım zwvkle izliyorlar ve arka sokak oyuncularla tanışmak için can atıyorlar 05515512796 aramanızı mutlu etmenizi sabırsızlıkla heyacanla bekliyorum saygılarımla

  7. İstanbul yenibosna taraflarinda çekilmesini isteriz

  8. ☀️Arka Sokaklar☀️Dizisi Dizi Oyuncuları Ve Cekiliş Yerleri Cok Gözel☀️Arka Sokaklar☀️Uzun Zaman Davam Edir Dizi Hekayeleri Hayatımızda Olan Sıkıntıların Neçe Karşısın Almağı Bize Gösterir Gercek Hayatımızda Arka Sokakların Koruyuçuları Bizleri Korusalar Dahada Gözel Olar☀️Rza☀️Komisar Çok Gözel Obrazdı Rza Komisarın Birlikin Merdliyi Çinayetkarlara Baş Eymemesi Daha Gözel Hayatımızın Koryuçuları Bütün Sıkıntılara Işığ Sacmalı Arka Sokaklara Işığ Sacdım Sıkıntılara Kol Kanad Oldum Katilerin Üzerine Getdim☀️Rza Komisarlar☀️Hayatımızda Var Oldukça Çinayetler Azaldıkça Mutluluk Var☀️Arka Sokaklarda☀️Dizi Gözeliyin Her Zaman Koruyur Obraz Deyişikliği Olsada Dizi Kolektivine Ve Yönetmenlere Uğurlar Arzu Ediriz.

  9. ben arka sokaklaraı cok seviyom ben oynamak isidiyom yaşım 17 banaa lütfen ulaşın 05377452232

Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2018