Arka Sokaklar Yeni Şule Çoban Kimdir ? 2019 Ecem Öz Boyu Yaşı Kilosu Kaç

Arka Sokaklar yeni Şule Çoban Kimdir karakteri kim canlandırıyor ? Güzelliği yine yıllardır devam eden Arka Sokaklar dizisine dahil olan Ecem Öz boyu yaşı kilosu kaç oynadığı diziler ve özel hayatı hakkında bilinmeyen bilgileri ile sosyal medya instagram hesabını sitemizde bulabilirsiniz.

Arka Sokaklar Yeni Şule Çoban Kimdir ? 2019 Ecem Öz Boyu Yaşı Kilosu Kaç

Arka Sokaklar Yeni Şule Çoban Kimdir ? Ecem Öz

Kanal D’nin en uzun süren dizisi Arka Sokaklar yeni Şule Çoban kimdir konusunu konuşuyor. Daha önce küçüklüğünü izlediğimiz sonra ergenlik dönemine tanık olduğumu Şule Çoban 2019 – 2020 yılında kim canlandırıyor ? Gittikçe güzelleşen ve güzelliğiile ekran başındakileri etkileyen Şule Çoban’ın gençlik halini Ecem Öz oynayacak. Dizisinin çekimleri 2019 yaz ayında başlanacak ve Eylül sonlarında yeni bölümlerini Ecem Öz ile yeni Şule Çoban olarak izleyeceğiz.

Arka Sokaklar Yeni Şule Çoban Kimdir ? Ecem Öz

Ecem Öz Kimdir ?

Ecem Öz 2004 doğumludur. Ancak görenler kendisine 20 li yaşlarda olduğunu söylüyor. Güzelliği ile herkesi şaşırtan ve diziye renk katan Şule dizi içerisinde aşık olacak sevgilisi olacak gençlik dönemini yaşatacak oyuncuyu canlandıracak. Tabi buna Çoban ailesi de karşı çıkacak kızım gitme yapma konuları da dahil olacak. Şimdilerde herkes Türkiye’nin fanatik dizisi Arka Sokaklar dizisindeki yeni Şule Çoban kimdir 2019 – 2020 yeni oyuncuları arasında görülen bu güzel yıldız Ecem Öz kimdir diye merak ediyor. Hülya Sağlam ajansı ile çalışmaktadır.

Ecem Öz Kimdir ?

Ecem Öz Fiziksel Özellikleri :

Ecem Öz başarılı oyuncumuzdur. Özellikle güzelliği ve fiziği ile Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Şule karakterine hayat verdikten sonra yıldızı parladı.

 • Boyu: 1,59 m
 • Kilosu: 51 kg
 • Yaşı: 15
 • Göz Rengi: Ela
Ecem Öz Fiziksel Özellikleri :

Arka Sokaklar Şule Çoban – Ecem Öz İnstagram Hesabı Nedir ?

Arka Sokaklar 2019-2020 yeni oyuncuları arasında en dikkat çekici oyuncu olarak kayda geçti. Şule Çoban’ın yerine oynayan 3. karakter olma özelliği ile merak içerisinde bırakan Ecem Öz İnstagram hesabı nedir ? Oyunculuk kariyerine yeni başlayan sanatçı olma adımını bu yıl atan Şule Çoban’ın yeni oyuncusu Ecem Öz’ün henüz bin kişiden az takipçisi bulunuyor. Kendisini sosyal medyada @ecem_ozz tagı ile bulabilirsiniz.

Arka Sokaklar Şule Çoban – Ecem Öz İnstagram Hesabı Nedir

Arka Sokaklar Şule Çoban Ecem Öz Oynadığı Diziler

Daha önceleri baş rol oynamamış olsa da genç yaşına rağmen önemli projelerde deneyimi olan Ecem Öz bu yıl Arka Sokaklar Şule Çoban‘ın yeni karakterini canlandıracak. Daha önce rol aldığı projeleri hatırlayalım.

 • LC Waikiki Reklam Filmi
 • Becel Reklamı
 • Ülker Çokokrem Reklamı
 • Yumoş Reklamı
 • Oriflame Broşür Çekiminde Kapak Kızı
 • Arka Sokaklar Şule Çoban Rolü
Arka Sokaklar Şule Çoban Ecem Öz Oynadığı Diziler

Rolleri ile reklam yıldızı oyuncumuz 15 yaşında Şule Çoban’ı canlandırarak kariyerine ilk dizi deneyimini eklemiştir.

Arka Sokaklar Yeni Şule’yi oynayan oyuncu kimdir belli olmasının ardından Ecem Öz instagram hesabında önemli sayıda takipçi eklemiş oldu. Genç oyuncu hakkında merak ettiklerinizi bize yorumlar kısmından iletirseniz hemen konumuzu güncelleyeceğiz.

YORUMLAR

 1. Lan ecem benim siz kimsiniz adam olun yengenizle düzgün konusun

 2. Evet Yahya Kemal ortaokulu nda okumuş face adresi var resimlerinden de belli

 3. İlk okulda aynı sınıftaydım o zamanda sevmezdim şimdide sevmiyorum

  1. Fesat lıgından sevmemiş olabilirmisin kız çok güzel kesin sınıfın en güzel kızıdır ondan sevmemişindir acıdım şindi sana yazık

 4. Çok seviyorum Ecem Özü

 5. Bence geleceği arka sokaklar devam edip gelişecek ileride baş rol oynayabilir daha çok genç başarılar dilerim.

  1. bende teprik ediyorum daha çok başarısı olur inşallah

 6. Bu kız ortaokulu Yahya Kemal Ortaokulu nda okudu ben bunu tanıyorum

 7. Bu çocuk da diğerleri gibi burada büyür

  1. Büyüsün tabiki n güzel genç oyuncularada ihtiyacımız var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.