Arka Sokaklara Yeni Polis Survivor Merve Oflaz (Hangi Rolde)

Kanal D’nin, yapımı Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği ve yıllardır eskimeyen dizilerinden biri olan 2017-2018 de yeni sezonu ile Kanal D ekranlarında devam edecek olan Arka Sokaklara dizisine oyuncu takviyeleri devam ediyor. Yeni Polis memuru Survivor Merve Oflaz oldu.

Merve Oflaz Arka Sokaklarda Hangi Rolde olacak karakterinin adı henüz belli olmasa da belirlenince sizlere ayrıca yazacağız. Arka Sokaklar dizisi yönetmenliğini yapan Orhan Oğuz yeni sezonda daha canlı bir dizi beklentisi olduğunu özellikle çok sayıdaki asker ve polis dizisinden sonra işlerinin daha da zorlaştığını söyledi.

Arka Sokaklar”ın oyuncu kadrosuna yeni sezonda Merve Oflaz‘ın katılmasına hem daha önce Survivoru izleyenler hemde başarılı bir polis karakterini canlandıracağı için Oyuncunun hayranları oldukça sevindi. Merve Oflaz sizce diziye yeni bir renk yeni bir soluk getirecek mi?

Merve Oflaz, Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba’nın ekibine katılacak olan bir polisi canlandıracak. Arka Sokaklar’ın 2017-2018 yılı yeni sezonu için hazırlıklar ise tüm hızıyla devam ediyor. Lütfen yeni oyuncuları sizde değerlendirin aşağı yorum olarak..

https://www.youtube.com/watch?v=ByvUEWpLkxA

Arka Sokaklara Yeni Polis Survivor Merve Oflazın yer aldığı yeni sezon fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=IilIje340eQ

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.