Army of the Dead İncelemesi

Zack Snyder'ın 'Dawn of the Dead'den Bu Yana En İyi Filmi

army of dead

Son zamanlarda son derece popüler olan ve çok ta iyi iş çıkardığını düşündüğümüz Zack Snyder yeni bir filme daha imza attı Netflix platformunda izleyebileceğimiz Army of the Dead bir çok film eleştirmeni tarafından gayet iyi yorumlar almış durumda Rotten Tomatoes isimli web sitesinde şuanda %76 lık bir puan almış durumda.

Army of the Dead tam anlamıyla zombi içerikli aksiyon ve bilim kurgu türünde bir film.  zombilerin saldırısına uğrayan Las Vegasta hayatlarının ve gelmiş geçmiş en büyük hırsızlık operasyonunu geçekleştirmek isteyen bir grup paralı askerin maceralarını konu alıyor. Ekip her ne kadar imkansız gibi gözükse de karantina bölgesine girerek bu büyük soygunu gerçekleştirmeye kararlı. Filmin bütçesi de son derece yüksek tam 90 Milyon dolar. Filmin baş rolünde Dave Bautista bulunuyor. Filmin 2 saat 28 dakika uzunluğunda.

Aslında filmin üzerinde uzun yıllardır çalışılıyor 2007 yılından beri gündeminde olan film sonunda Netflix platformunda seyirci ile buluşuyor. Bizim düşüncemiz bu yılın en iyi Netflix yapımlarından biri bu film olacak gibi görünüyor. Filmde Deva Bautista‘nın yanında Ella Pumell ve Omari Hardwick’de yer alıyor. Sizi Army of the Dead fragmanı ile baş başa bırakalım.

Army of the Dead Oyuncuları kimler?

Türkçe karşılığı yani filmin Türkçe ismi Ölüler Ordusu olarak geçmektedir. Netflix orijinal içeriklerinden olan film 2021 Mayıs ayında yayınlanmaya başlamıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version