Artvinli Dizisi Cemre Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Sera Kutlubey)

Artvinli Dizisi Cemre Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Sera Kutlubey) Çok yakında başlayacak olan Artvinli dizisinde Seher’in büyük kızı Cemre karakterini oynayacak olan oyuncu kimdir, gerçek adı soyadı bilgileri özel hayatı hakkında detaylar sosyal medyası ve instagram adresini ve Artvinli dizisindeki Cemre karakterinin detaylarını burada sizlerle paylaşacağız ve resimlerle size sunacağız.

Artvinli Dizisi Cemre Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Sera Kutlubey)Artvinli dizisi Cemre rolü Sera Kutlubey resimleri

Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen yapımcılığını Avşar Film’in, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın, senaristliğini Sırma Yanık’ın üstlenmiş olduğu Artvinli dizisinin oyuncu kadrosu ve başrolleri kesinleşmeye başladı. Artvinli Dizisinde Cemre karakterini oynayacak olan ve Seher’in en büyük kızı rolünde dizide yer alacak olan oyuncu da kadroya dahil oldu. Oldukça geniş ve kapsamlı bir oyuncu kadrosu olan Artvinli dizisinin baş rolünde oynayacak olan Cemre karakteri kimdir gerçek adını bilgilerini sizler için yazıyoruz.

Artvinli Dizisi Cemre Kimdir Gerçek Adı Soyadı Bilgileri:

Artvinli Dizisinde Cemre karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı Sera Kutlubey’dir. Sera Kutlubey Artvin’li dizisinde Seher en büyük kızı karakterini canlandıracak ve Cemre adıyla dizide rol alacak. oldukça dikkat çekici bir rol olan Cemre karakterinin küçük kardeşi olan yani Seher’in küçük kızı ‘Ceren’ rolü için de Zeynep Tuğçe Bayat Artvinli dizisinin kadrosuna dahil oldu. Dizide Ceren ve Cemre kardeş rollerinde oynayacaklar. Merak edenler için Cemrenin küçük kardeşi Ceren kimdir konumuza göz atabilirsiniz..>> Artvinli Dizisi Ceren Kimdir?

Artvinli dizisi Cemre KimdirSera Kutlubey Kimdir, 1994 yılında kültür başkentimiz İstanbul’da doğmuştur. Üniversite Eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır ve Başkent Üniversitesi’nde İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır. Sera Kutlubey kendisini geliştirmek için özel ders almış ve oyunculuk ve tiyatro konusunda oldukça aktif bir oyuncudur.

Artvinli Dizisi Cemre rolünde Sera Kutlubey hangi dizilerde oynadı?

Sera Kutlubey dizi ve televizyon dünyasındaki ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kehribar dizisi ile yaşamıştır. Sera Kutlubey Kehribar dizisinin ardından Babam ve Ailesi dizisinde rol almıştır. Bu dizilerdeki oyunculukları kendisine deneyim kazandırmış ve artık dizilerin aranan oyuncularından birisi olmuştur.Sera Kutlubey Kimdir bilgileri resimleri

Geçtiğimiz sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanan asker dizisi olan İsimsizler dizisinin kadrosuna girmiş ve dizide Seher karakterini canlandırmıştır. Sera Kutlubey Son olarak Artvinli dizisinin kadrosuna dahil olmuş ve Artvinli dizisinde Cemre karakterini oynamaya başlamıştır. Sera Kutlubey Artvinli dizisinde Cemre rolündedir, Ceren ile kardeştir ve Seher hanımın büyük kızıdır.

Artvinli Dizisi Cemre Karakteriyle dizide olduğu gibi Sera Kutlubey de sosyal medyada da gerçek yaşamda da oldukça aktif birisi. Sera Kutlubey Instagram hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanıyor. Biz de sizlerle paylaşmak istedik ve merak edenler için tüm resimlerini görmek isteyenler için Artvinli dizisindeki Cemre karakteri ile karşımıza çıkan Sera Kutlubey instagram adresini sizlere yazıyoruz: instagram.com/skutlubey

Sera Kutlubey Kimdir Artvinli dizisi CemreArtvinli Dizisi Cemre hakkında kısa haber özeti: Yapımcılığını Avşar Film’in, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın, senaristliğini Sırma Yanık’ın üstlendiği, kadrosunda Fikret Kuşkan, Ozan Dolunay, Berker Güven ve İdris Nebi Taşkın’ın yer aldığı dizide ‘Seher’ için Başak Köklükaya, ‘Seher’in büyük kızı ‘Cemre’ için Sera Kutlubey, küçük kızı ‘Ceren’ için Zeynep Tuğçe Bayat, ‘Agah Karaçay’ın kızı ‘Damla’ karakteri için de Simay Barlas ile anlaşma sağlandı.

Artvinli Dizisi Cemre rolü hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. ARTVİNLİ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU BURADA.. Artvinli Dizisi Cemre resimleri: Artvinli dizisi seherin kızları cemre ve ceren

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.