Artvinli Dizisi Oyuncuları Bilgileri Kanalı Konusu Özeti

Son Dakika: Artvinli dizisinin adı değişti..TIKLAYIN.. Çok yakında televizyonda yeni bir Dizi izleyeceğiz. büyük ihtimalle Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizinin adı Artvinli olarak belirlendi. Artvinli dizisinin yapımcısı yönetmeni oyuncu kadrosu başrol oyuncuları yardımcı oyuncular Artvin’li dizisinin nerede çekileceği, Artvinli dizisinin şarkıları müzikleri kaç bölüm süreceği ne zaman başlayıp ne zaman bitecek ve Artvinli dizisi hakkında tüm haberleri bilgileri sizlerle burada paylaşacağım.

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi ”Artvinli”nin başrol oyuncusu belli oldu! Yapımcılığını Avşar Film’in, senaristliğini Sırma Yanık’ın üstlendiği ve Mart başında Kanal D ekranlarında yay+ınlanacak olan ‘Artvinli’ dizisinin -başrol oyuncusu Fikret Kuşkan oldu. Fikret Kuşkan’ın Artvinli Dizisindeki rolü karakteri ileriki günlerde detaylı şekilde sizlere aktaracağız. Son Dakika: Artvinli dizisinin adı değişti..TIKLAYIN..

ARTVİNLİ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU KESİNLEŞTİArtvinli dizisinin oyuncu kadrosu için ilk olarak Fikret Kuşkan (Agah Karaçay), Ozan Dolunay (Cenk Karaçay), Berker Güven (Nedim Karaçay) ve İdris Nebi Taşkan (Civan) ile Son olarak Artvinli dizisinin ana karakterlerinden “Seher” için Başak Köklükaya ile görüşen yapım şirketi, Seher’in büyük kızı “Cemre” için Sera Kutlubey, küçük kızı “Ceren” için Zeynep Tuğçe Bayat, Agah Karaçay’ın kızı “Damla” karakteri için de Simay Barlas ve Mine Tugay ile anlaştı. Mine Tugay karakteri ileriki günlerde belli olacak.

Artvinli Dizisi (Agah) Kimdir? (Fikret Kuşkan)

Fikret Kuşkan Kimdir: 22 Nisan 1965 tarihinde İstanbul’da doğdu. Annesi Arnavut, babası Bulgar kökenli olan Fikret Kuşkan, İstanbul’a 1 yaşında taşındı. 13 yaşında babası vefat etti. 20’li yaşlarda Fikret Kuşkan, oyunculuğa yöneldi ve İstanbul Devlet Konservatuarı’nda ve Berlin Goethe Üniversitesi’nde okudu. Fikret Kuşkan 1988 yılında ‘’ Sis ‘’ filminde ilk kez oyunculuğa adım attı. Devamında bir çok filmde rol aldı.

Artvinli dizisi başrol Fikret KuşkanFikret Kuşkan “Babam ve Oğlum” filmiyle herkesçe tanındı. 2014 yılında ise “Yasak” adlı dizide Deniz Çakır ile başrolde oynadı. Fikret Kuşkan, 2016 yılında FOX TV da ‘’ Çifte Saadet ‘’ dizisinde baş rolde yer aldı. Fikret Kuşkan’ın Oynadığı Filmler ve Diziler:
2017- Kırlangıç Fırtınası
2016 – Çifte Saadet
2014 – Hayat Ağacı TV dizisi)
2014 – Yasak (TV dizisi)

Artvinli Dizisi Agahın Oğlu Cenk Kimdir? (Ozan Dolunay)

Ozan Dolunay kimdir: Ozan Dolunay 1990 yılında Ankara’da doğmuştur, lise eğitiminin ardından Koç Üniversitesi’nde eğitimine devam etmiştir. Lise yıllarından itibaren oyunculuğa merak saldığı için üniversite yıllarında İpek Bilgin Bahar Kerimoğlu gibi ünlü isimlerden oyunculuk dersleri almıştır. Ozan Dolunay Craft tiyatro sahnelerinde çeşitli tiyatrolarda roller almıştır, televizyon dünyasındaki ilk dizisi 2015 yılındaki tatlı küçük yalancılar dizisindeki Barış karakteri ile olmuştur. Daha sonra oyunbozan dizisinde rol alan Ozan Dolunay yüksek sosyete dizisinde Mert karakterini canlandırmıştır.Artvinli Dizisi Agahın Oğlu Cenk Kimdir? (Ozan Dolunay)

2018 yılında ise Show TV’de yayınlanan darısı başımıza dizisinde rol alan başarılı oyuncu Artvinli dizisinin kadrosuna katılmış ve dizinin baş rolünde oynayan Fikret Kuşkan’ın canlandırmış olduğu Agah karakterinin oğlu Cenk rolüne hayat verecektir. Ozan Dolunay daha önce darısı başımıza lise devriyesi yüksek sosyete Kiralık Aşk oyunbozan ne tatlı küçük yalancılar gibi dizilerde birçok farklı rolde yer almıştır. Sizce Ozan Dolunay Artvinli dizisindeki Cenk rolü ile başarılı olacak mı yorumlarınızı aşağıya bekliyoruz.

Artvinli Dizisi Agahın Yeğeni Nedim Kimdir? (Berker Güven)

Artvinli kod adlı yeni dizisinde Agah Karaçay’ın (Fikret Kuşkan) yeğeni Nedim’i Berker Güven canlandıracak. Güven, daha önce Vatanım Sensin dizisi ve baş rolünü Çetin Tekindor ve Melisa Şenolsun ile paylaştığı Babam filmiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Nedim karakterini oynayacak olan Berker Güven’e başarılar diliyoruz.Artvinli Dizisi Agahın Yeğeni Nedim Kimdir

Berker Güven Kimdir? 1994 yılında İstanbul’da doğan yakışıklı oyuncu eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesinde Sinema Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında rol aldığı Babam filmi ile yaşayan Berker Güven; daha sonra dizi sektöründe rol almıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinin kadrosunda yer alan oyuncu Aleksi karakterini canlandırmış şimdi ise Artvinli dizisinde Agah Karaçay’ın (Fikret Kuşkan) yeğeni Nedim’i oynayacak..

Avşar Film’in kod adı “Artvinli” olan yeni dizisinin kadrosuna Sera Kutlubey, Zeynep Tuğçe Bayat ve Simay Barlas katıldı.

Artvinli Dizisi Seherin Kızı Cemre Kimdir? (Sera Kutlubey)

Artvinli Dizisinde Cemre karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı Sera Kutlubey’dir. Sera Kutlubey Artvin’li dizisinde Seher en büyük kızı karakterini canlandıracak ve Cemre adıyla dizide rol alacak. Oldukça dikkat çekici bir rol olan Cemre karakterini Merak edenler içindetaylı anlatım yaptığımız konumuza göz atabilirsiniz..>> Artvinli Dizisi Cemre Kimdir?

Artvinli dizisi Cemre rolü Sera Kutlubey resimleriSera Kutlubey Kimdir, 1994 yılında kültür başkentimiz İstanbul’da doğmuştur. Üniversite Eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır ve Başkent Üniversitesi’nde İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır. Sera Kutlubey kendisini geliştirmek için özel ders almış ve oyunculuk ve tiyatro konusunda oldukça aktif bir oyuncudur.

Artvinli Dizisi Agahın Kızı Damla Kimdir? (Simay Barlas)

Artvinli dizisinde ‘Agah Karaçay’ın kızı ‘Damla’ karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Simay Barlas’dır. Daha önce birçok dizide rol alan Simay Barlas Artvinli dizisindeki başrol oyuncusu olan Agah Karaçay’ın kızı rolündeki Damla için dizi yapımcısı ile anlaşma sağlandı. İşte Artvinli dizisinde Damla rolünde izleyeceğimiz Simay Barlas‘ın kısa bilgileri:

Artvinli Dizisi Damla kimdir agahın kızıSimay Barlas Kimdir: 25 Ekim 1998 tarihinde İstanbul’da hataya gözlerini açmıştır. Lise mezunu olan ve üniversiteye gitmeyen güzel oyuncu henüz çok genç olsa da bir çok dizi veya tiyatro projesinde yer alıp, gelecek vaat eden oyuncularımızdan birisi olmayı başarmıştır. Simay Barlas’ın ilk dizisi 2015 yılında oynamış olduğu “Paramparça” dizisidir. Detaylı bilgiler burada >> Artvinli Dizisi Agahın Kızı Damla Kimdir hakkında bilgiler.

Artvinli Dizisi Ceren Kimdir? Seherin Kızı, Cemrenin kardeşi (Zeynep Tuğçe Bayat)

Zeynep Tuğçe Bayat, 8 Şubat 1990 tarihinde Mersin ilimizde doğmuştur. Zeynep Tuğçe Bayat, ilköğretim ve orta öğretimini Mersin’de tamamladıktan sonra Lise eğitimine başlamış ve lise yıllarında çeşitli tiyatro ve oyunlarda yer almıştır. Zeynep Tuğçe Bayat ileriki yıllarda oyuncu olacağının sinyallerini lise yıllarındaki aktif oyunculuğu ile göstermiştir. Detaylı bilgiler için >> Artvinli Dizisi Ceren Kimdir?

Zeynep Tuğçe Bayat Artvinli Dizisinde Ceren rolündeArtvinli Dizisinde Ceren rolünde oynayan güzel oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat‘tır. Zeynep Tuğçe Bayat Artvinli dizisinde Seherin Kızı ve Cemrenin kardeşi Ceren rolündedir ve Cemrenin küçük kız kardeşidir. Zeynep Tuğçe Bayat hakkında detaylı Bilgileri burada sizlere sunmak ve kısaca hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz:

Artvinli Dizisi Şeniz Kimdir? (Mine Tugay)

Artvinli Dizisi Şeniz Kimdir? (Mine Tugay)Mine Tugay Avşar Film’in Artvinli kod adlı yeni dizisinin kadrosuna katıldı. Ünlü oyuncu, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı dizide Şeniz karakterine hayat verecek. Mine Tugay daha önce bir çok dizide oynadı başrollerde yer aldı. Güzel oyuncu Mine Tugay’ın son dizisi Artvinli oldu ve bu dizide Şeniz karakterine hayat verecek. Artvinli Dizisi Şeniz rolü Kimdir? detayları ekleyeceğiz.

Yapımcılığını Avşar Film’in, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın, senaristliğini Sırma Yanık’ın üstlendiği, kadrosunda Fikret Kuşkan, Ozan Dolunay, Berker Güven ve İdris Nebi Taşkın’ın yer aldığı dizide ‘Seher’ için Başak Köklükaya, ‘Seher’in büyük kızı ‘Cemre’ için Sera Kutlubey, küçük kızı ‘Ceren’ için Zeynep Tuğçe Bayat, ‘Agah Karaçay’ın kızı ‘Damla’ karakteri için de Simay Barlas ile anlaşma sağlandı..

Artvinli dizisi oyuncuları Sera Kutlubey, Zeynep Tuğçe Bayat ve Simay BarlasAvşar Film’in 2019 yılında başlayacak ve kod adı “Artvinli” olan yeni dizisinin kadrosu her geçen gün daha da artarken dizinin kadrosuna en son katılan isimler söyle:  Sera Kutlubey, Zeynep Tuğçe Bayat ve Simay Barlas katıldı. Sera Kutlubey, Zeynep Tuğçe Bayat ve Simay Barlas’ın hangi rollerde Artvinli dizisinde oynayacakları kesinleşince detaylarını yazacağız.

Artvinli dizisi Cevdet Mercan’ın yönetmen koltuğuna oturacağı bir dizi olacak. Henüz diziyle ilgili detaylar belli olmasa da dizinin maceraperest bir dizi olacak Artvin’de başlayıp İstanbul’da devam edeceğini şimdiden belirtmek isteriz. Artvinli dizisi hakkında bütün detayları dizi ile ilgili bilgileri yapımcısı Avşar film olacak olan ve Kanal D ekranlarında yayınlanması kesinleşen Artvinli dizisi hakkındaki bütün detayları burada sizlere duyuracağız.Artvinli Dizisi Oyuncuları Bilgileri Kanalı Konusu Özeti

Artvinli Dizisi Oyuncuları Bilgileri Kanalı Konusu Özeti fragmanı hakkında bilgiler burada yer alacak. Avşar Film’in “Artvinli” kod adlı yeni dizisinin Kanal D’nin dizi listesine alındığı konuşuluyor. Cevdet Mercan‘ın yönetmen koltuğuna oturacağı dizinin ilk bölümü Artvin’de geçecek. Artvinli dizisi nerede çekiliyor manzaralı yerler neresi Hangi il ilçe diye merak edenler için şimdiden duyurusu yapmak istiyorum. Artvinli dizisi elbetteki Artvin’de çekilecek ama sadece Artvin’de kalmayacak daha sonra İstanbul’da da çekimleri devam edecek.

Artvinli dizisinin oyuncu kadrosu Henüz daha kesinleşmediği için burada sizlere bilgi veremiyorum ancak Artvinli dizisi hakkında oyuncu bilgileri başrol oyuncuları da yardımcı oyuncular belli oldukça buradan sizlere detaylı bilgilendirme yazacağız ve Artvinli dizisinin bütün kadrosunu tek tek sizlere duyuracağız. Hatta Artvinli dizisinde yardımcı rollerde oynamak veya figüran olarak sizde rol almak isterseniz konu altından bizlere yazabilirsiniz.Artvinli Dizisi Oyuncuları Bilgileri Kanalı Özeti

Artvinli Dizisi Oyuncuları Bilgileri Kanalı Konusu Özeti

Kanal D’nin 2019-202 yeni sezonunda merakla beklenen Avşar Film dizi projesinin ismi bugün itibarıyla 16 Aralık 2018 de belli oldu! Yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın, senaristliğini Sırma Yanık’ın üstlendiği dizinin hazırlıkları devam ediyor. Kod adı ”Artvinli” olarak açıklanan dizinin ilk bölümü de Artvin’de çekilecek. Artvinli dizisi nerede çekiliyor sorusunun cevabı şimdiden hazır. Artvinli dizisi elbette Artvin’de çekilir 🙂

Son Dakika: Artvinli dizisinin adı değişti..TIKLAYIN..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Artvinli Dizisi Oyuncuları Bilgileri Kanalı Konusu Özeti (78 Yorum)

 1. Bende artvinli olarak oynamak isterdim gerek şive gerek doğallık böyle bir dizide yerli insanlara şans vermenizi isteriz.

 2. Artvin şavşat meydancık köyündenim.1961 doğumlu,2008 kadar Ankara’da üç ayrı özel şirketlerde çalıştım.emekliyim köydeyim.eğer dizimize elaman ihtiyaç olursa memnuniyet le talibim ve her rölüde yapacağıma güveniyorum,şimdiden tşkler ve başarılar diliyorum.

 3. Bir dizi çekiminin Artvin’in tanıtımı için iyi olacağını düşünüyorum.İhtiyaç olursa diye bir dip not düşeyim.Şavşat Pınarlı Köyü Pona Alabalık tesisleri yemek için bekleriz

 4. dizi için beni arayıp ilk çekimlerin hatayda olacagı ve şubat ayının ikinci haftası aranacağım bilgisi verildi bunun için bi ajansa kayıt yapmanız gerekiyor arkadaşlar benim üyesi oldugum bi ajans var çünkü

 5. Artvin ilimizde böyle güzel bir proje planlayan Avşar filmde teşekkürler,oyuncu kadrosu çok güzel özellikle Fikret Kuşkan beyefendiyi baş rol oyuncusu olarak izletmek ayrı bir değer katıyor, Artvinli sanatçılarıda proje içinde görmek güzel olurdu bi Şevket Çoruh,Beyazıt Öztürk Emel Müftüoğlu gibi çekimler tabiki Artvin ili dışındada olucaktır fakat bir iki bölüm ile umarım es geçilmez merakla bekliyoruz tekrar emeği geçen herkeze tekrar teşekkürler

 6. Artvin(Livane) ilinde dizi çekimini planlayan Avşar film’e teşekkürler oyuncu kadrosu çok güzel özellikle Fikret Kuşkan beyefendinin böyle projede yer alması çok değerli Artvinli sanatçılardan bi Şevket Çoruh Beyazıt öztürk gibi isimleri görmekte güzel olabilirdi,tabiki çekimler Artvinde sınırlı kalmıcaktır ama bir iki bölümle umarım es geçilmez bu güzel projeyi merakla bekliyoruz şimdiden emeği geçenlere bir kez daha teşekkür ler.

 7. Bende bir artvinli olarak dizide rol almak isterdim. Ego’dan değil diziye yakışacak tipe sahibim şükür. 🙂

 8. Merhaba,

  Daha önce bir kast ile görüştüm ounculuk için.600 TL istediler. Aslen Artvinliyim ve Gürcü asıllıyım.Güzel biri olduğum söylenir.Yüksek bir auramın olduğunu düşünüyor insanlar. Özellikle aşk , köylü rollerini istemişimdir hep. Bana da şans vermenizi rica ederim.

 9. Oyuncu ajansına başvuru yapmıştım ve bu dizi için kabul edilmiştim gelin görüşelim demiştiler ama imkan olmadığı için kabul etmedik ama şimdi çok katılmak istiyorum ailemin bir kısmı Artvinli ve bu dizide yer almak istiyorum

 10. Oya Güven Hopa 'en yaziyorum kesinlikle sayın Tansel Öngelin oynamasını istiyorum tansel Hopaya geri gelsin çok iyi oyuncu çok iyi karakter olur gene niyazi efsane oldu kalbimizde evet gelsin says:

  Sayin Tansel Öngeli bütün oyunculardan tenzih ediyorum kesinlikle tansel gelsin diyorum

 11. Beni aradılar kabul edildildiniz. Çekimler için profesyonel fotograf çekimleri yapılacak 600 lira ödeme yapmanız gerekiyor neden ödeme yapmam gerekiyor diye sordum sözleşme geregi dediler. 🙂 Kabul etmedim…

 12. Ben oyunculuğa başvurdum kabul edildi beni aradılar buraya çağırdılar artvin de okuduğum için ve artvinli olduğum için dedim ve dediler ki artvinede gelicez artvinli dizisi için bende katılmak istiyorum

 13. Bir Artvinli olarak tasvip etmiyorum bu diziyi. Konusu ne olursa olsun. Artvinli diye dizi ismi mi olur? Adanalı dizisine de karşıydım. Bunlar ayrıştırmacı, ötekileştirici yaklaşımlar. Ben bu konuda ilgilileri göreve davet ediyorum. Gerekli girişimlerde bulunup dizinin ismini değiştirtmeliler bence.

  • Neden karşısınız tam olarak anlayamadım? Artvinli olunca ayrışmacı bir ötekileştirme mi oluyor sizce?

   • Yani sonuçta insanların memleketleri üzerinden ayrımcılık veya hemşehricilik yapılan bir toplumda yaşıyoruz. Bu dizide Artvinli karakterlerin taşıyacağı olumlu olumsuz özellikler insanların herhangi bir Artvinli vatandaşa karşı algısını etkileyecektir. Diğer taraftan Artvinli olmak nasıl bir durum ki dizi konusu oluyor onu da anlamış değilim. Adanalı dizisinde adanalı karakteri vurdu kırdı bir adamdı. Hiç araştırılmış mı bu diziden sonra insanların adanalılara karşı bakış açısı değişmiş mi diye veya adanada gençler nasıl tipleri kendilerine rol model almışlar diye. Ben şahsen Artvinli, Rizeli,Urfalı, İstanbullu, Karadenizli, Egeli vs. gibi mikromilliyetçi isimlerin sanat veya edebiyata konu edilmesine karşıyım. Birlik olmak için birey olmamız lazım herşeyden önce.

  • Çok saçma fikir ne ayrıştırması bu düşünce yanlış bence gurur duymalısın beyefendi öyle düşünceler cahillik den kaynaklanır beni çok mutlu etti Atvinli olarak

  • Ne alaka abi ya bu tahammülsüzlük tür başka bir şey değil tatlım tatlım diye dizi oluyor askım aşkım diye dizi oluyor da şehir ismi nıe olmuyor kendinde misin dostum

   • Ya ben gayet kendimdeyim de kendimi anlatamıyorum. Ya da siz anlamıyorsunuz. Anlamanızı da beklemiyorum açıkçası. Dşzönin adı Artvin olsun amenna, karakterlerin hepsi artvinli olsun amenna, dizi baştan sona Artvinde çekilsin amenna ama adı Artvinli oldu mu saçma, anlamsız ve aptalca oluyor. Ben artvinliyim de ne olmuş yani. 82 milyon Türk vatandaşından yaklaşık 1 milyon artvinlinin ne farkı var biri bana açıklayabilir mi? Siz rol isteyin belki rol verirler size de. Herkes ne hali varsa görsün. Şu dizi Artvinde çekilseydi, karakterler artvinli olsaydı da adı isterse dağbaşı olsaydı. Daha iyi olurdu Artvin için.

 14. Artvin şavşatlıyım 32 yaşındayım 3 yaşında oğlum var ajanslardan teklifde geldi ama göndermedik. Artvinin şavşat bölgesi şivesiyle konuşabiliyorum isterseniz resim de atabilirim.

 15. Bir Artvin’li olaraktan dizide rol almayı çok isterim İstanbul çekimler için de sıkıntım olmaz çok rahatlıkla rol alabilirim

 16. Bir Artvin’li olarak dizide rol almak isterim İstanbul’da olacak çekimler içinse de katılma imkanım daha yüksek olacaktır.

 17. Hopanin en eski toprağı 88 yaşındaki babam Kamil Bilginin bu fimlmdegözükmesini istiyorum.hatira kalmasını Sugören köyündeki köy evimizin çevresinin mekan olarakda kullanılabilir..inşallah okursunuz.mesajimi..babama böylebir süpriz yapmak istiyorum kısa bir görüntüs<nün de yer almadı bile yeter..şimdiden başarılar dilerim.Hoş geleceksiniz Artvine…

 18. Artvinin ve ilçelerinin tanıtımı için çok güzel bir proje..Artvin Hopa ilçesindenim.Ben Hopanin demirbaşı sayılan..bir paket gönderilecekse Kamil Bilgin Hopa yazilmadi yeterli olan babam Kamil Bilgin in bu dizide gözükmesini isterim.Kalici bir anı olarak .daha önce çekilen dizilerde Hopada değildim..Şimdi burdayım köy çekimlerinizde Sugören köyündeki köy evimizin çevresinde mekan olarak kullanılabilir.87 yaşında eski toprak babam için bunu yaparsanız memnun olacağım.Şimdidem iyi çalışmalar.İnşallah okunur mesajımız.Öznur Bilgin Hopa Adliyesi.

 19. Artvinli olarak hepimiz bu dizide yer almak en azından görünmek isteriz tabii. 171 cm boy 61 kg ağırlığındayım

 20. şive de başarılı güzellikte manken gibi aslen has artvinli halk oyunlarında başarılı olan biz kuzenim abim ve ben bu dizide eol almak isteriz iyi günler diliyorum

 21. Ben bir artvinli olarak mutlu oldum.kadası, mincisi ,lobyo yemegi,tulum sesi bir harika bende rol almak isterim tabii ki istanbulda yaşyorum.murgullum 7 mart artvinliler günü mart ayını seçmeniz güzel olmuş bence bu flimi herkes sevicek :))

 22. artvinli olupta yaşamak başka neşeli keyifli insanlardır.hayatı yaşamayı seviyorlar.Bende artvinliyim ve istanbulda yaşıyorum.Rol Almak guzel olurdu.7 mart artvinliler günü mart ayı iyi fikir ,şimdiden teşekkür ederim flim yaptıgınız için.Başarılar sizinle olsun.

 23. Merhabalar dizide oynamak istiyorum kamera onu oyunculuk ve tiyatro egitimim var sizlere nasil ulasabilirim 0553 867 61 08

 24. Merhabalar çocuk oyuncu ararsanız 4 yaşında oğlum 2 yaşında kızım var. ikisi de biribirinden farklı eğer fotoğraf görmek isterseniz instagram üzerinden fotoğraflarına bakabilirsiniz
  kullanıcı adı :@ruzgaragaserifagaoglu

 25. slm sizlere artvinimizi ve artvinlilerin sesi olacak bu dizide bende imkan olursa rol almak isterim saygı ve sevgilerle

 26. Benim babam kesinlikle oynamalı çok karizmatik ton ton bir karakter Hulusi Kentmen e benzer mutlaka bir resmine bakmanızı isterim … Daha önce de bir başka film için söylemişlerdi ama o zaman olmaz diyen adam şimdi keşke oynasaydım diyor … Edebiyat öğretmeni ve tiyatroya çok meraklı . Öğrencilerini çok çalıştırmış ve yeteneğindeki dolayısıyla çok taktir toplamıştır .. 62 yaşında .

 27. Iyi gunler
  Ben Emre Alkan Artvinliyim Medya ve iletisim bolumunden mezunum.Bu projenizde bu ekibin icinde olmak isterim.

 28. Iyi gunler ben Emre Alkan Artvinliyim Medya ve iletisim bolumunden yeni mezun oldum.Projenizde olmak calismak isterim.

 29. Selam ben hızır demirci yaşım 55 lazım hayata her zaman umutla
  sarıldım halen öyleyim hiç bişéy yapamasam hayallerim çok güçlü türkü söyleme yeteneğim var espiri yapabilirim çalişmalarıniza yenilikler katabilirim şarkı bestelerim var kendime güveniyorum gittiğiniz heryere gelebilirim bu dizide beni tanimanizi çok istiyorum nenize selamlar ve başarilar

 30. Abi ben tiyatroda oynadım 1 sene Artvin’de okuldada oynadım her özel taklitle oynarım sıkıntı yok yani ne derseniz o olurum abı ben doğma büyüme Artvinliyim her yerini biliyorum Artvin’in irtibata geçince anlatırım sana

 31. Bir artvinli olarak konuşmasın dan tut sivesine ve repliklerine kadar canlandırma yetenigim Olduğunu biliyorum tiyotro ya da belirli yerlerde oynadığından yetenegim ve diksiyon um var yani burda dizide yer almak canı gönülden istiyorum hayırlısı ile

 32. Beni bu diziye oyuncu olarak çağırıyorlar cuma günü ki ön görüşme de karar netlik kazanacak

 33. Helal olsun türkiyenin en güzel ilinde bi dizi çekilmesi bi karadenizli olarak bizi onure eder teşekkürler avşar film başarılar dilerim

 34. Helal olsun türkiyenin en güzel ilinde bi dizi çekilmesi bi karadenizli olarak bizi onure eder teşekkürler avşar film başarılar dilerim

 35. 1975 yılında başlayan ve hâlâ devam eden müzik öğretmenliği ve eğitim deneyimleri sahibi.tlf ; 0535 597 57 08 Artvin

 36. Diziye laik olmasını düşündüğüm elimde önemli kaynaklar var . Gün yüźune çıkmamış bestelerim var .

 37. Bir artvinli olarak bu diziyi merakla bekleyenler arasindayim haklarında hayırlısı ne ise o olsun başarılar

 38. Ben halil Aksoy doğma büyüme artvinliyim böyle bir dizide bize yer ve şans verirler mi bilmem ama dövüş sahnelerini olursa başarıyla yerine getireceğime inanıyorum 0530 900 22 08

 39. Artvinde yaşıyorum ilimizde bir dizi sinema vs gibi prodüksiyonlar girişim ve organizasyonlar ifa edilmesi elbette bizi onure eder ..yardımcı olmak isterim .. 05326858472

 40. İnşallah başarılı olur yardım edebileceğimiz birşey varsa elimizden geleni yaparız Ben merkezde kalıyorum

 41. Bende bu projede yer almak isterim 23 yaşındayım kumral yeşil gözlü 160 boyunda 67 kiloyum seyahat engelim yok radyo ve televizyon programcılığı öğrencisiyim

Eklenme Tarihi: 15 December 2018