Aşk 101 İlk Fragmanı Yayımlandı: Dizi Ne Zaman Başlayacak?

Pınar Deniz, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı, Kaan Urgancıoğlu, Müfit Kayacan, Bade İşçil ve Tuba Ünsal’lı kadrosuyla uzun zamandır merakla beklenen bir Netflix dizisi olan AŞK 101’in ilk fragmanı yayımlandı. Merak edip izlemek isteyenler için fragman haberimizde.

AŞK 101 KONUSU ve BAŞROL OYUNCULARI

Başrolünde Pınar Deniz, Kubilay Aka ve Mert Yazıcıoğlu’nun oynadığı Aşk 101; 1990’lar Türkiyesi’nde, hayatta kendi yollarını bulmaya çalışan, tüm zorluklara göğüs germeye çalışan bir grup öğrenci ve çok değer verdikleri öğretmenleri üzerine kurulu. Okul müdürü bu öğenci grubunu okulda istemiyordur ama Burcu Öğretmen (Pınar Deniz) öğrencilere kanat gerip korumaktadır. Burrcu öğretmenin okuldan gitme durumu doğar, bu durumda müdür de bu öğrencilerden kurtulmak isteyecektir. Öğrencilerin okulda kalabilmeleri için tek şansları Burcu öğretmeni okulda tutmanın bir yolunu bulmalarıdır.

Öğrenciler öğretmenlerini kaybetmemek için, okuldan ayrılmasını engellemek için onu okulda tutacak bir bağa ihtiyaç duyarlar ve onun âşık olmasını sağlamaya çalışırlar. Ve ihtiyaç duydukları o kişi okula gelen yeni öğretmen olacaktır!

AŞK 101 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizi Netflix platformu üzerinden 24 Nisan 2020 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

AŞK 101 İLK FRAGMANI:

YORUMLAR

  1. Baslamadan bitmeli duyumlarima gore aile yapisina uymayan bir yapim derhal yayina girmeden bitirilmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.