Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor Adresi ve Bilgileri

2019-2020 yeni sezon dizilerinin bir biri ardına yayına başlaması ile reyting oranlarını takip eden kanal Show Tv Aşk Ağlatır dizisi nerede çekiliyor açıkladı. Yusuf ile Ada’nın aşkına konu olan dizide gösterilen restorantlar, park ve sevgili ile gezilebilecek güzel manzararlı alanlar izleyicinin dikkatini çekiyor. Peki Aşk Ağlatır nerede çekiliyor görüntüler hangi ilimizden işte size set adresleri.

Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Daha ilk bölümünün yayınlanması ile muhteşem güzelliği fark edip aynı yere sevgilisi ya da kız arkadaşı ile gitme planları yapan izleyiciler Aşk Ağlatır dizisi nerede çekiliyor set adresi nerede hangi ilçede diye araştırmalara başladı. Dizinin cast çalışmaları tamamlanmış şuan için dizi adresinde çekimlerine başlanmıştır. Baş rollerinde Avlu dizisinden tanıdığımız Kudret’in oğlu olan Alp’i canlandıran Denizcan Aktaş oynuyor. Muhteşem bir aşk hikayesinin romantizm dalındaki kadın oyuncumuz ise 19 yaşının verdiği güzellik ile bizleri büyüleyen Hafsanur Sancaktutan yer alıyor.

Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Dizinin set adresi olarak Türkiye’nin göz ardı edilemez kentlerinden biri adres olarak kararlaştırıldı. İstanbul’un beykoz tarafına kurulacak dizi seti için bir diğer ihtimal ise zekeriyaköy tarafı olarak düşünülenler arasında idi. Gelen son bilgiler ise dizinin çekim adresinin Susurluk olduğunu doğruladı. Şuan için Aşk Ağlatır dizisinde gösterilen restorant ve diğer tüm yerlerin İstanbul’dan olacağı yönünde kulis bilgilerine ulaştık. Tam kesin bilgi verilmemesine rağmen kısa süre sonrasında yazımızı güncelleyerek sizlere daha net adreslerden bahsedeceğiz. Ada ile Yusuf’un aşkını ağlatarak anlatan dizi Show Tv’de eylül ayı itibari ile yayına başlayacak.

Aşk Ağlatır Dizisindeki Ada Kimdir ? HafsaNur Sancaktutan’ın Gerçek Hayattaki Sevgilisi

Aşk Ağlatır Dizisinde Çalan Şarkılar

Aşk Ağlatır dizisinde çalan romantik şarkılar ile de zaman zaman hüzünlenip eskilerimizi hatırlayacağız. Sizlere şuan için Aşk Ağlatır dizisi nerede çekiliyor sorusuna Susurluk diyebiliyoruz. Çekimleri yapılacak dizi için kulislerden gelecek haberler ile konumuzu acilen güncelleyip sizlere ilk ve en doğru bilgiyi en hızlı şekilde ulaştıracağız. Dizihaberi.tv ailesi olarak bizleri takip etmeyi unutmayın. Ayrıca dizi içerisinde gördüğünüz restoranı yeri parkı mekanı merak ettiğiniz ne var ise yorumlar kısmından ileterek sorabilirsiniz. Çok uzun sürmeden sorunuz yanıtlanacaktır. Dizinin başrol oyuncusu Ada Kimdir konumuzu okudunuz mu henüz daha 19 yaşında!

Aşk Ağlatır Dizisinde Çalan Şarkılar
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor Adresi ve Bilgileri (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2019