Aşk Ağlatır Dizisindeki Ada Kimdir ? HafsaNur Sancaktutan’ın Gerçek Hayattaki Sevgilisi

2019-2020 sezonu için Show Tv’nin muhteşem projesinin oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Merak edilen dizideki başrol oyuncusu Aşk Ağlatır Ada Kimdir ? Japonya senaryosunun Türkçe uyarlaması olan Aşk Ağlatır dizisindeki Ada’yı kim oynuyor?

Aşk Ağlatır Dizisindeki Ada Kimdir ? HafsaNur Sancaktutan’ın Gerçek Hayattaki Sevgilisi

Aşk Ağlatır Ada Kimdir ?

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Ada kimdir ? Hafsanur Sancaktutan’ın gerçek hayatına dair bilgileri araştırdık. Henüz 19 yaşında olan Hafsanur 2000 Yılında İstanbul’da doğmuştur. Liseyi 2017 yılında Orhangazi’de bitirmiştir. Üniversiteye gitmeyen oyuncu kendisini geliştirmek için oyunculuk dersleri almaya başladı. Kısa sürede öğretmenleri onun başarısını fark etmeye başladı. O yıllarda tahmin bile edemezdi Show Tv’nin yeni sezon dizisinde baş rol oyuncusu olacağınız. 164 CM klasik Türk standartlarındaki boyu ile 54 Kg’dir. Hem Kilosu hem boyu ile düzgün fiziğini korumak için düzenli spor salonuna gitmektedir. Leyla Şirin ajansına kayıt olduktan sonra güzelliği ile ön plana çıkmış birçok reklam filmi ve dizide rol almayı başarmıştır.

Aşk Ağlatır Ada Kimdir ?

Aşk Ağlatır Ada Hafsanur Sancaktutan Boyu Yaşı Sevgilisi ve Kilosu

Güzel oyuncu Ada karakterine can vermesi ile tekrardan merak edilmeye başladı. @hafsanur.sancaktutan tagı ile kendisini instagram üzerinde bulabilir Ada karakterinin gerçek hayattaki resimlerine bakabilirsiniz. Aynı zamanda güzel oyuncu ile iletişim de kurabilirsiniz. Hafsanur Sancaktutan boyu yaşı ve sevgilisi kimdir yakından tanıyalım.

  • Boyu: 1,63 m
  • Yaşı: 19
  • Kilosu: 53
  • Sevgilisi: Yok
  • Burcu: Balık
  • Göz Rengi: Kahverengi
Aşk Ağlatır Ada Hafsanur Sancaktutan Boyu Yaşı Sevgilisi ve Kilosu

Aşk Ağlatır Dizisindeki Ada Kimdir ?

Love That Makes You Cry orjinal adı ile Japon dizisinin Türkçe uyarlaması Aşk Ağlatır oyuncu kadrosundan taviz vermiyor. 19 Yaşında güzel ve başarılı oyuncuyu transfer eden Show Tv dramatik aşk öyküsünü anlatacak dizinin baş rolüne Nafsanur’u getirdi. Şimdiden heyecanın yükseldiği dizinin diğer oyuncuları da belli olmaya başladı. Ada dizi içerisinde Yusuf ile daha önce hiç dizilere konu olmamış bir aşk öyküsünün kahramanı olacak. Yusuf ile birleşmesinin önündeki engelleri aşacak kalbine dur diyemeyecek Sancaktutan şimdiden dizi setinin yolunu tuttu. Senaryosunu okuyup çok etkilenen ve Japon versiyonunu baştan sonra izleyen Ada Hanım’ı bu sezon Show Tv ekranlarında izleyeceğiz. Güzel oyuncumuzun canlandırdığı Ada ile Yusuf’un aşk hikayesi eylülde başlıyor.

Aşk Ağlatır Dizisindeki Ada Kimdir ?

Aşk Ağlatır Ada Nerede Oynuyordu ?

Leyla Şirin ajansına kayıtlı Hafsanur önemli reklamlarda rol almıştır. İçecek reklamı Cappy’den kendisini hatırlayabilirsiniz. Aynı zamanda iletişim alanında hem Türk Telekom’un hem de Turkcell’in yüzü olarak ekranlarda boy göstermiş güzelliği ile merak edilmişti. Kendisinin Coco Cola reklamlarındaki performansını da unutmamak lazım. Sancaktutan henüz 19 yaşında olduğundan geçmişi çok deneyimler içermese de oynadığı her proje ile adından söz ettirmeyi başaran sayılı oyuncular arasında yer alıyor. Kendisinin ilk oynadığı dizi geçen yıl kış sezonunda yayınlanan 2018 yapımı Servet dizisi idi. Dizi reyting alamamış dördüncü bölümünde erken final yapmıştı ancak yönetmenler Hafsanur’un oyunculuğunu çok takdir etmişti. İlk projesinde hüsrana uğrayan Sancaktutan yeni sezonda Ada karakteri ile iddia yaratmak istiyor. Servet dizisinden sonra Nurgül Yeşilçay’ın başrol oynadığı Gülperi dizisinde de rol almıştı. Güzel oyuncunun bilinen sevgilisi yoktur. Kendisinin tüm resimlerini ve hayatını instagram hesabında bulabilirsiniz. @hafsanur.sancaktutan tagı ile kendisini takip edebilir mesaj gönderebilirsiniz.

Aşk Ağlatır Ada Nerede Oynuyordu ?

Aşk Ağlatır Ada kimdir daha önce oynadığı dizileri ve 2019 2020 yeni projesi hakkındaki konuları yazımızda bulabilirsiniz. Güzelliği ile dikkat çeken oyuncu Hafsanur Sancaktutan boyu yaşı gerçek hayattaki sevgilisi gibi önemli ve özel bilgilere sayfamızda yer verdik. Siz de Yeni dizi hakkında karakterin rolü yada gerçek hayatı hakkında merak ettiklerinizi bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Aşk Ağlatır Ada kimdir
zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.