Aşk Ağlatır Fırat Kimdir ? Oktay Çubuk Yaşı Boyu Dizileri ve İnstagram Hesabı

Aşk Ağlatır Fırat kimdir karakteri oynayan oyuncunun gerçek adı nedir ? Aşk Ağlatır dizisinde Oktay Çubuk Fırat karakterini oynamaktadır. Merak edilen ise yakışıklı oyuncu Oktay Çubuk kaç yaşında boyu kaç ve oynadığı dizileri nedir. Oktay Çubuk iletişim hattı olarak instagram hesabını kullanabilirsiniz.

Aşk Ağlatır Fırat Kimdir ? Oktay Çubuk Yaşı Boyu Dizileri ve İnstagram Hesabı

Aşk Ağlatır Fırat Kimdir ? Oktay Çubuk

Aşk Ağlatır dizisi Fırat kimdir yakışıklı oyuncu Oktay Çubuk kaç yaşında ve özel hayatı hakkındaki konuları sayfamızda bulabilirsiniz. Susurluk bölgesinde çekilen dizinin setinde bu yıl ikamet edecek olan Oktay Çubuk oynadığı dizileri ile her daim genç kızların gözdesi olmuş ve başarılı oyunculuğu ile kendisini kanıtlamış başarmıştır.

Aşk Ağlatır Fırat Kimdir ? Oktay Çubuk

Oktay Çubuk Kimdir ?

12 Aralık 1996 yılında İzmir’de doğmuştur. O yıllarda kim tahmin edebilirdi ki Show Tv’nin 2019 2020 yeni dizisi Aşk Ağlatır Fırat kimdir dediklerinde Oktay Çubuk denileceğini. Lise yıllarında oyuncu olma hayali ile üniversiteye hazırlanan genç oyuncu Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde halen öğrenci olarak devam etmektedir. Kendisini Cennetin Gözyaşları dizisinde ilk oyunculuk deneyimi ile tanıdık. Ömer karakteri onun cv sinde yazan ilk dizi deneyimi olarak hayat boyu kalacaktır.

Oktay Çubuk Kimdir ?

Aşk Ağlatır Fırat Oktay Çubuk Yaşı Boyu Kilosu

Yakışıklı oyuncu gerek instagram üzerinde gerek oynadığı dizilerle çok aranıyor. Özellikle kendi yaş grubundaki kız arkadaşlarının takip ettiği sosyal medya hesaplarında kaç yaşında boyu kaç gibi sorular sıkça gündeme geliyor. Aşk Ağlatır dizisindeki Fırat ( Oktay Çubuk )’ın gerçekteki sevgilisi kim ?

  1. Boyu: 1,80 m
  2. Yaşı: 23
  3. Kilosu: 72 kg
  4. Burcu: Oğlak
  5. Göz Rengi: Kahverengi
  6. Sevgilisi: Öykü Şahin
Aşk Ağlatır Fırat Oktay Çubuk Yaşı Boyu Kilosu

Aşk Ağlatır Fırat Oktay Çubuk Dizileri

Aşk Ağlatır dizisindeki Fırat’ın yaşı küçük olması ve halen öğrenci olduğu Sinema ve Televizyon Fakültesi’nden mezun olmaması nedeni ile pek fazla projesi bulunmamaktadır. Deneyimleri arasında iki dizi bulunmaktadır.

Aşk Ağlatır Fırat Oktay Çubuk Dizileri
  • 2017 – Cennetin Gözyaşları – Ömer karakteri ile rol almış dizi reyting düşüklüğü sebebi ile kaldırılmış olsa da Ömer karakteri yönetmenler tarafından keşfedilmiştir
  • 2019 – Aşk Ağlatır – Fırat kimdir diye aradığımızda Ömer’i oynamış Oktay Çubuk’u görüyoruz
Aşk Ağlatır dizisindeki Fırat ( Oktay Çubuk )’ın gerçekteki sevgilisi kim

Aşk Ağlatır Fırat Oktay Çubuk İletişim ve İnstagram

Aşk Ağlatır dizisindeki Fırat karakterine ulaşmak isterseniz Oktay Çubuk ile iletişim kurabilirsiniz. Sosyal medyada sevgilisi Öykü Şahin ile sık sık fotoğraflar da paylaşan ekranların yeni yüzü Oktay Bey’in 10 bine yakın takipçisi bulunuyor. Kendisini @oktaycubuks tagı ile sosyal medyada bulabilirsiniz.

Aşk Ağlatır Fırat Oktay Çubuk İletişim ve İnstagram

Aşk Ağlatır Fırat kimdir karakteri canlandıran Oktay Çubuk kim ? Yakışıklı oyuncunun yaşı boyu kilosu kaç ve sevgilisi kim gibi soruları konumuzda bulabilir instagram hesabından kendisini takip edebilirsiniz. Konumuza oyuncu hakkında eklenmesini istediğiniz bilgileri lütfen yorumlar kısmından bize iletiniz.

Aşk Ağlatır Fırat kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.