Aşk Ağlatır Hangi Gün Yayınlanıyor ? Hangi Kanal

Show Tv’nin bu yaz için hazırladığı yeni dizi Aşk Ağlatır hangi gün saat kaçta tekrarı ne zaman merak ediliyor. Aşk Ağlatır dizisinin yayınlarına ilişkin dizinin yayın günü belli oldu. Show Tv’nin resmi internet sitesin de de yayın akışına dahil olması ile neticeye varılan yayın gününün belirlenmiş olduğunu gördük.

Aşk Ağlatır dizisinin konusu aslında 10 bölümlük bir Japon dizisinden alınmıştır. Orjinal halinin büyük beğeni alması ile Tayfun Güneyer tarafından genişletilmeye karar verildi. Dizinin arkasında ise yapımcılığını üstlenen profesyonel MF Yapım bulunuyor. Yaz ayı boyunca yayınlanacak 14 bölüm olarak genişletilmesi ve Türk standartlarına uyarlanması tamamlandı. Sırada ise Aşk Ağlatır Oyuncuları ile birlikte çekimlerin tamamlanmasına geldi.

Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları

MF yapım Show Tv ile anlaştığı dizinin gününü Cuma olarak belirlediği haberlerini duyduk. Bunu yayın akışında görene kadar sizlerle paylaşmamıştık ancak haberin netlik kazanması ile birlikte yayın saati de belli olan diziyi sizlere sunuyoruz. Aşk Ağlatır hangi gün orjinal adı ile Love That Makes You Cry adlı diziyi Türk oyuncular ile yeniden derlenip çekilmiş halini her cuma akşamı 21:00’da show tv ekranlarında bulabilirsiniz. 20:00 ile 21:00 arası geçen bölümün özeti verilecek ve bu özet yaklaşık 35-36 dakika sürecek. Aşk Ağlatır tekrarı ise gün içi saatlerinde verilecek ancak ilk bölüm tekrarı, 1. bölüm oynadıktan sonra hemen ardından yayınlanacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2019