Aşk Ağlatır Nagehan Kimdir ? Pelin Öztekin Kaç Yaşında, Kilo, Son Hali

Aşk Ağlatır Nagehan kimdir karakteri oynayan oyuncunun adı nedir ? Aşk Ağlatır dizisinde Nagehan karakterini oynayan Pelin Öztekin kaç yaşında kaç kilo ? Pelin Öztekin son hali ile görenleri şaşırtıyor. 2019 ve 2020 Show Tv dizisi Aşk Ağlatır oyuncuları arasında kendisini gördüğümüz oyuncumuzu tanıyalım.

Aşk Ağlatır Nagehan Kimdir ? Pelin Öztekin Kaç Yaşında, Kilo, Son Hali

Aşk Ağlatır Nagehan Kimdir ? Pelin Öztekin

Aşk Ağlatır dizisindeki Nagehan kimdir karakteri oynayan oyuncu Pelin Öztekin mi? Kiloları ile magazin dünyasına bomba etkisi ile gelmiş geçirdiği mide ameliyatı sonrası Pelin Öztekin son hali ile dizi oyuncusu olmuştur. Güzel kadın Pelin Aşk Ağlatır dizisindeki Nagehan rolünü oynayacak. Başarılı oyuncumuzu BKM programından hatırlıyoruz ancak son halini ve kilosunu görünce şok olduk.

Aşk Ağlatır Nagehan Kimdir ? Pelin Öztekin

Pelin Öztekin Kimdir Son Hali ?

1987 İzmit Doğumludur. Okuduğu Fenerbahçe Lisesi’nden sonra 2005 yılında dahil olduğu Hayat Bilgisi dizisi ile patlama yapmıştır. Yılmaz Erdoğan’ın fark ettiği başarılı oyuncu BKM oyuncuları kadrosuna dahil edilmiştir. Usta oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan ile birlikte Bir Demet Tiyatro sahnesinde bir çok kez önemli rol almıştır. Üniversite okumayan Pelin Öztekin özellikle kiloları ile tatlı rol almayı başarmış ancak son hali ile görenleri şaşırtmıştır. Şimdilerde ise Susurluk’ta çekimleri devam eden dizinin baş rol oyuncuları arasındadır.

Pelin Öztekin Kimdir ?

Aşk Ağlatır Nagehan Pelin Öztekin Kilosu, Yaşı, Fiziksel Özellikleri:

BKM Mutfak oyuncuları arasında tanıdığımız tiyatronun kilolu kızı Pelin Öztekin kilo vermesi ile magazin dünyasında günlerce anıldı. 153 kg iken mide ameliyatı olarak 75 kg’ye düşen genç oyuncu görenleri şaşırttı. Hatta Aşk Ağlatır Nagehan kimdir diye arama yapanlar gözlerine inanamadı.

  1. Boyu: 1,73 m
  2. Yaşı: 32
  3. Kilosu: 75 kg ( önce 153 kg )
  4. Göz Rengi: Kahverengi
Aşk Ağlatır Nagehan Pelin Öztekin Kilosu, Yaşı, Fiziksel Özellikleri:

Aşk Ağlatır Nagehan Pelin Öztekin Oynadığı Dizileri ve Filmleri

Yılmaz Erdoğan’ın elinden tuttuğu genç oyuncu önemli projelerde yer almıştır. Aşk Ağlatır Nagehan karakterini oynamak için Susurluk’ta bu sezon ikamet edecek Pelin Öztekin verdiği kilolardan sonra görenleri şaşırttı.

Aşk Ağlatır Nagehan Pelin Öztekin Oynadığı Dizileri ve Filmleri

Dizileri

Yuvamdaki Düşman / Nil / 2018
Hayat Şarkısı / Zeynep / 2016
Zeyrek ile Çeyrek “Bir Ramazan Temaşası” / Semanur / 2015
Doksanlar / Neşe / 2013
Çok Güzel Hareketler Bunlar / Pelin / 2008
Sınıf / Gökçe / 2008
Bir Demet Tiyatro / 2006
Hayat Bilgisi / Demet / 2003

Pelin Öztekin Filmleri

İki Kafadar Chinese Connection / Sibel / 2013
300 Worte Deutsch / Nuran / 2013
Çok Filim Hareketler Bunlar / 2010
Neşeli Hayat / 2009

Pelin Öztekin Filmleri

Aşk Ağlatır Nagehan Pelin Öztekin İletişim ve İnstagram

BKM oyuncusu Pelin Öztekin iletişim hattı olarak İnstagram’ı kullanıyor. 400 bine yaklaşan takipçi sayısı ile beğeni toplayan ve sevilen tiyatro oyuncusu Pelin Öztekin instagram hesabı üzerinden sürekli paylaşımlarda bulunuyor. Siz de @peliniioztekin tagı ile Aşk Ağlatır dizisindeki Nagehan’a yazabilir onun ile iletişime geçebilirsiniz.

Aşk Ağlatır Nagehan Pelin Öztekin İletişim ve İnstagram

Aşk Ağlatır Nagehan kimdir Pelin Öztekin iletişim ve instagram tagı konumuzda paylaşılmıştır. Özellikle Pelin Öztekin kilo vermesi ile gündeme gelmiş 153 kg den 75 kg ye düşmüş bir oyuncudur. Rol aldığı dizileri ve filmleri ile de sevilen oyuncunun hocası Yılmaz Erdoğan’dır.

Aşk Ağlatır Nagehan kimdir
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 5 Ağustos 2019