Aşk Ağlatır Oyuncuları Kimdir ? Dizinin Konusu ne olacak ?

Show Tv’nin yeni yaz dizisi Aşk Ağlatır oyuncuları kimdir ? Dizinin konusu ne olacak ve yazarı kimdir ? Kaç bölüm üzerinden anlaşma yapıldı ve hangi kanalda saat kaçta hangi gün tekrarı ne zaman olacağı hakkında detayları konumuz içerisinde sizlerle paylaşacağız.

Aşk Ağlatır dizisinin konusu 2016 yılında Japonyada yayınlanan 10 bölümlük senaryonun genişletilmesi ile ortaya çıkmıştır. Orjinal adı ile Love That Makes You Cry yayınlanmıştı. Tayfun Güneyer tarafından genişletilen dizinin çekimlerine başlandı ancak dizi oyuncuları sır gibi saklanıyor. Dizinin yapımcılığını Bir Litre Gözyaşı, Anne, Kalp Atışı gibi dram dizilerin finansörü olan MF Yapım üstlendi.

Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları

Aşk Ağlatır dizisinin konusu nedir ?
Kırsal kesimde mutlu bir arkadaş topluluğunun verdiği karar ile şehre taşınmaya karar vermesini konu alıyor. Aşk Ağlatır oyuncuları gençlik dizisi tadında oynadığından hepsinin birbirinden öte hayalleri ve gelecek planları bulunmaktadır. Ancak kırsal kesimden şehre taşınmanın verdiği zorluklar ve adaptasyon sorunu da aşılabilmesi kolay olmayan bir şey. Bunun yanında dizinin adından da anlayacağınız gibi Türk dram senaryoları ile birleşen romantizm ekran başındakilerin göz yaşlarına neden olacak gibi duruyor. Dizinin gerçeğinde Tokyo’ya taşınıyorlardı biz ise 81 ilimizden birisine muhtemelen ise İstanbul’a taşınacak olan bir gençlik dizisi olarak izleyeceğiz.

Aşk Ağlatır Konusu Nedir

Sizlere daha iyi ön izleme sunabilmemiz açısından filmin orjinal hali olan ” Love That Makes You Cry ” fragmanını paylaştık. 10 Bölümden oluşan dizisinin ingilizce altyazılı versiyonu youtube üzerinden orjinal seslendirmesi ve Japon oyuncular ile yayınlanmaktadır. Dizi sırasında da gidişat hakkında bilgi alabileceğiniz en öz senaryo burasıdır.

Aşk Ağlatır Sumru Kimdir ? Laçin Ceylan

Ağk Ağlatır dizisindeki Sumru kimdir karakteri oynayan sanatçının adı Laçin Ceylan. 1,68 m boyunda 69 kg ağırlığında 54 yaşındaki oyuncu akrep burcu ve açık kahve göz tonu rengi ile dikkat çekmektedir. Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden kep atmış Ussal ve Fiziksel Etkiler üzerine lisans yapmıştır. Rol aldığı önemli projeler arasında Delibal, Çiçek Kokusu, Ay Tutulması, İstanbul Çocukları, Kurşun Adres Sormaz gibi yapımlar bulunmaktadır. Laçin Ceylan’ın oynadığı Sumru kimdir konumuzda detayları bulabilirsiniz.

Aşk Ağlatır Sumru Kimdir ? Laçin Ceylan

Aşk Ağlatır Nagehan Kimdir ? Pelin Öztekin

1987 yılında İzmit’te doğmuştur. 32 Yaşındaki oyuncu 1,73 m boyundadır. Magazin dünyasına 156 kg’dan 75 kg’ye düşmesi ile taşındı. Okuduğu Fenerbahçe Lisesi’nde sonra oyunculuk kariyerine başlayan ünlü aktris başarısını Yılmaz Erdoğan’a borçludur. İlk rol aldığı Hayat Bilgisi dizisindeki Demet karakterini çok beğenen Yılmaz Erdoğan kendisini Bir Demet Tiyatro programına almıştır. Daha sonraları BKM oyuncusu olarak yıllarca ekranlarda kalmış önemli projelere imza atmıştır. Çok Filim Hareketler Bunlar, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Zeyrek ile Çeyrek “Bir Ramazan Temaşası”, Doksanlar gibi projelerde oynamış geçirdiği mide ameliyatı sonrası Pelin Öztekin son hali verdiği kilo inanılmazdır. Şimdilerde ise Aşk Ağlatır Nagehan kimdir diye arayanlara yanıt olmaktadır.

Aşk Ağlatır Nagehan Kimdir ? Pelin Öztekin Kaç Yaşında, Kilo, Son Hali

Aşk Ağlatır Bekir Kimdir ? Durul Bazan

Aşk Ağlatır dizisindeki Bekir kimdir karakteri oynayan oyuncunun adı nedir ? Karizmatik oyuncu bu güne kadar hiç evlenme teklifi etmediğini sosyal medya hesabından duyurmuş Duruş Bazan’dır. 20 Eylül 1972 İstanbul doğumludur. Başak burcu 1,65 m boyunda 59 kg dir. Durul Bazan dizileri ile hatırlanan önemli sanatçılarımız arasındadır. Çarli İş Başında dizisindeki Tarkan rolü ile hayatımıza giren oyuncu Eyvah Eyvah 3, Emret Komutanım, Maskeli Beşler, Galip Derviş, Arka Sokaklar ve Aşkım Aşkım gibi reyting almış projelerde oynamıştır. Aşk Ağlatır Bekir kimdir konumuzda detayları bulabilirsiniz.

Aşk Ağlatır Bekir Kimdir ? Durul Bazan

Aşk Ağlatır Rüzgar Kimdir ? Yağız Can Konyalı

Aşk Ağlatır Dizisinde Rüzgar kimdir karakteri oynayan yakışıklı oyuncunun adı nedir merak edilenler arasında. Show Tv’nin 2019 2020 yeni sezon dizinde Rüzgar karakterini Yağız Can Konyalı oynuyor. Yağız 20 Eylül 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayali vardır. Altın Portakal En İyi Erkek Oyuncu Ödülü adayı ve Uluslararası Antalya Film Festivali Özel Jüri Ödülü sahibidir. 1,77 m boyunda, 73 kg ve terazi burcudur. 2010 yılında  Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Aydın karakterini oynamış 2016 yılında ise İlk Aşk sinema filmindeki Alp olarak kendisini hatırlıyoruz. Bu yıl ise Aşk Ağlatır Rüzgar kimdir karakterini oynayan Yağız Can hakkında geniş bilgiyi konumuzda bulabilirsiniz.

Aşk Ağlatır Rüzgar Kimdir ? Yağız Can Konyalı İnstagram, Yaşı, Nereli, Boyu Kaç

Aşk Ağlatır Fırat Kimdir ? Oktay Çubuk

12 Aralık 1996 yılında İzmir’de doğmuştur. Küçük yaştan beri tek hayali oyunculuk eğitimi için lisede üniversite sınavlarına hazırlanmıştır. Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde hala öğrencidir. Şuana kadar sadece tek projede yer almıştır. Kendisini 2017 yılında Cennetin Gözyaşları dizisindeki Ömer karakteri ile izledik. Bu yıl ise ikinci projesi olan Aşk Ağlatır Fırat kimdir projesine hayat vermek için Susurluk bölgesinde dizi çekimlerinde olacak. Oktay Çubuk sevgilisi Öykü Şahin ile instagramda sık sık paylaşımlarda bulunmaktadır. Kendisini @oktaycubuks  tagı ile sosyal medyada takip edebilir ya da Aşk Ağlatır Fırat konumuzu okuyabilirsiniz.

Aşk Ağlatır Fırat Kimdir ? Oktay Çubuk

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.