Aşk Ağlatır Rüzgar Kimdir? Yağız Can Konyalı İnstagram, Yaşı, Nereli, Boyu Kaç

Aşk Ağlatır dizisinde Rüzgar karakterini canlandıran oyuncu Yağız Can Konyalı hakkındaki bilgiler. Yağız Can Konyalı ‘nın instagram hesabı, yaşı, boyu ve hakkında merak edilen tüm bilgiler. Aşk Ağlatır’ın Rüzgar’ı Yağız Can Konyalı nereli?

Balıkesir Susurluk’ta çekimleri devam eden Aşk Ağlatır dizisinin yakışıklı genç oyuncusu Yağız Can ile ilgili tüm bilgiler yazımızın devamında…

Aşk Ağlatır Rüzgar Kimdir ? Yağız Can Konyalı İnstagram, Yaşı, Nereli, Boyu Kaç

Aşk Ağlatır Rüzgar Kimdir ? Yağız Can Konyalı

Aşk Ağlatır dizisindeki Rüzgar kimdir karakteri oynayan Yağız Can Konyalı nereli ve yaşı kaç ? Dizinin genç karakterinin boyu kilosu merak edilenler arasında. Romantik ve dram ağırlık dizinin çekimleri Susurluk’ta yapılmaktadır. Aşk Ağlatır oyuncuları bu kışı dizi adresinde geçirecek. Bizler ise onları Show Tv üzerinde izleyeceğiz.

Aşk Ağlatır Rüzgar Kimdir ? Yağız Can Konyalı

Yağız Can Konyalı Kimdir ?

20 Eylül 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. O yıllarda kim tahmin edebilirdi ki Aşk Ağlatır dizisi Rüzgar kimdir dediklerinde Yağız Can’ın adı yazılacağını? Küçük yaştan beri oyuncu olma hayali kuran Yağız Can Konyalı, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden kep atarak lisanslı oyuncu olmuştur. Uluslararası Antalya Film Festivali Özel Jüri Ödülü’nü genç yaşında kazanmış ayrıca Altın Portakal En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’ne aday olmuştur. İlk Aşk filmindeki Alp rolü ile giriş yaptığı film ve dizi dünyasına bu yıl 2019 2020 dizileri arasında yüksek reyting alacak Aşk Ağlatır oyuncu kadrosu içerisindedir.

Yağız Can Konyalı Kimdir ?

Aşk Ağlatır Rüzgar Yağız Can Konyalı Boyu, Yaşı Kilosu Nedir

Genç olmasına rağmen birçok tiyatroda oynamış dizileri ve filmleri ile dikkat çekmiş bu yıl Aşk Ağlatır Rüzgar kimdir karakterine cevap olmuş Rüzgar Yağız Can kimdir ? Yakışıklı genç oyuncunun yaşı kaç boyu ve kilosu hakkındaki bilgileri nedir ?

 1. Boyu: 1,77 m
 2. Kilosu: 73 kg
 3. Burcu: Terazi
 4. Göz Rengi: Kahverengi
 5. Yaşı: 28
Aşk Ağlatır Rüzgar Yağız Can Konyalı Boyu, Yaşı Kilosu Nedir

Aşk Ağlatır Rüzgar Yağız Can Konyalı Oynadığı Dizileri ve Filmleri

Genç yaşına rağmen Aşk Ağlatır Rüzgar kimdir sorusuna yanıt olabilecek deneyime ve oyunculuk bilgisine sahip Yağız Can Konyalı dizileri ve filmleri nedir hatırlayalım.

 • 2006 İlk Aşk Sinema Filmi Alp Karakteri
 • 2010 Öyle Bir Geçer Zaman Ki Televizyon Dizisi Aydın Karakteri
 • 2013 Kor Kısa Film
 • 2015 Adı Mutluluk Televizyon Dizisi Zeki Karakteri
 • Takım: Mahalle Aşkına Sinema Filmi
 • 2019 Aşk Ağlatır Yağız Karakteri Show Tv Dizisi
Aşk Ağlatır Rüzgar Yağız Can Konyalı Oynadığı Dizileri ve Filmleri

Aşk Ağlatır Rüzgar Yağız Can Konyalı İnstagram ve İletişim

Özellikle genç kızların takip ettiği ve 200 binden fazla takipçiye ulaştığı instagram hesabını faal olarak kullanmaktadır. Aşk Ağlatır dizisindeki Rüzgar karakterinin sahibi Yağız Can Konyalı ile iletişim kurmak istiyorsanız @yagizcankonyali tagı ile sosyal medyada kendisini bulabilirsiniz.

Aşk Ağlatır Rüzgar Yağız Can Konyalı İnstagram ve İletişim

Aşk Ağlatır Rüzgar kimdir karakteri oynayan Yağız Can Konyalı instagram hesabı ve iletişim bilgilerinin yanında oynadığı dizileri ve filmlerini sizlerle paylaştık. Ayrıca boyu yaşı kilosu ve okuduğu okul bilgilerini konumuzda bulabilirsiniz. Aşk Ağlatır oyuncuları arasındaki yakışıklı oyuncumuz hakkında merak ettiğiniz eksik bilgileri yorumlar kısmından bize iletiniz.

Aşk Ağlatır Rüzgar kimdir
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aşk Ağlatır Rüzgar Kimdir? Yağız Can Konyalı İnstagram, Yaşı, Nereli, Boyu Kaç (2 Yorum)

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 5 Ağustos 2019