Aşk Ağlatır Tekrarı Hangi Gün Ne Zaman Yayınlanıyor ?

Aşk Ağlatır tekrarı Show Tv’de ne zaman hangi gün yayınlanıyor ? Yaz aylarında kaçırılan bölümler anlık planlar yüzünden çok olur. Sizin için Aşk Ağlatır tekrarı hangi gün yayınlanıyor bölümlerine göre tekrar günlerini bu konu altında paylaşıyoruz.

10 bölümlük bir Japon dizisinin Türkçeye uyarlaması ile çekilen MF yapımı dizinin senaryosunu Tayfun Güneyer düzenlemiştir. Dizi içerisinde kırsal kesimden şehre göç etmeye karar veren geçliği anlatıyor. Bu gençlik göçün yanında hayallerini gerçekleştirecekleri bir dünya olarak görüdükleri şehirde yaşam savaşı veriyorlar. Bunun yanında dramatik romantizm ise dizinin olmaz ise olmazları arasında yer alıyor.

Aşk Ağlatır Hangi Gün Yayınlanıyor

Show Tv Aşk Ağlatır tekrarı bölümlerini hafta için pazartesi 11:00’de vereceğini açıklaması üzerine sizlere bir de müjde verelim. Cuma günü yayınlanması planlanan dizinin ilk bölümüne özel tekrarı hemen ardından verilecek. Dizinin tamamının 14 bölüm olması planlanıyor. Dizi hakkında gelecek konuları ise Love That Makes You Cry dizisinin orjinalinden edinebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2019