Aşk Ağlatır Yusuf Kimdir ? Denizcan Aktaş Daha Önce Nerede Oynuyordu

Show Tv’nin bu sezon başlayan yeni dizisi Aşk Ağlatır Yusuf Kimdir ? Herkesin merak ettiği Yusuf ile Ada arasındaki aşkı konuştuğu son günlerde Yusuf karakterini kim canlandırıyor? Denizcan Aktaş’ın instagram hesabı gerçek hayattaki sevgilisi ve geçmişine ait bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Aşk Ağlatır Yusuf Kimdir ? Denizcan Aktaş Daha Önce Nerede Oynuyordu

Aşk Ağlatır Yusuf Kimdir ?

Kendisini en iyi geçtiğimiz sezon Star Tv’de yayınlanan Avlu dizisindeki Kudret’in oğlu rolü ile tanıyoruz. Ancak geçmişi o kadar da az değil oldukça deneyimli ve eğitimli oyuncumuzu yakından tanıyalım. Show Tv’nin 2019-2020 sezonunda yayına girecek dizileri arasında başrol oyuncusu olan Denizcan Aktaş henüz 26 yaşında. Yakışıklı oyuncu 29 Temmuz 1993 tarihinde İstanbul’da doğdu. O yıllarda dünyaya gözlerini açtığında herkes onun büyük biri olacağını düşünüyor ümit ediyor ama kimse Show Tv’de yayınlanacak bir dizide başrol oyuncusu olacağını hayal etmiyordu. O yıllar içerisinde kendisini geliştirmeyi başardı ve Aşk Ağlatır Yusuf kimdir denildiğinde parmak ile işaret edilen oyuncu oldu.

Aşk Ağlatır Yusuf Kimdir ?

Eğitim hayatında da başarılı olan Denizcan lisedeki takdirini Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği’ni kazanarak onaylamayı başardı. Ünlü oyuncu üniversitesinden başarı ile diplomasını alıp annesine hediye edenlerden. Üniversite zamanında derslerinden boş kaldıkça kendisini yetiştirmeye adamıştır. Özellikle ilk hedefi olan erkek vücudu oranlarını yakalamaktı. Bunun için düzenli olarak fitness salonlarına giderek spor yaptı. Kızların beğenisini fark eden Denizcan bunu daha da geliştirmek için ajansa kayıt oldu. Oyunculuk eğitimleri almaya başlayarak kendisini tv kanallarına hazırladı. Kısa zaman sonra yürüdüğü yolda ışık görüldü ve önemli yapımlarda ünlü isimler ile rol aldı.

Aşk Ağlatır Dizisindeki Ada Kimdir ? HafsaNur Sancaktutan’ın Gerçek Hayattaki Sevgilisi

Aşk Ağlatır Dizisindeki Yusuf Kimdir ?

19 Yaşındaki güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan ile başrol oynayacak Yusuf kimdir ? Dizide ikili arasında bazen komik ancak çoğu zaman engelleri aşmaya çalışan iki aşığı izleyeceğiz. Yusuf Ada’ya aşık delikanlıdır. Eldeki imkan ve olanaklar ikisinin birlikte olmasına engeldir. Bunları aşmak için ellerinden geleni düşünmeden yapacak olan Yusuf’un Ada’ya kavuşamamasını izleyeceğiz. Başarılı oyuncu eylül ayından itibaren Show Tv’de olacak.

Aşk Ağlatır Dizisindeki Yusuf Kimdir ?

Aşk Ağlatır Yusuf Nerede Hangi Dizide Oynuyordu ?

Yusuf’u en çok Star Tv’de yayınlanan Avlu dizisi ile tanıdık. Başarılı oyuncu Demet Evgar’ın dizisinde düşmanı olmuştur. Hatırlarsanız Deniz’in kızını öldüren Denizcan Kudret’in oğlu idi. Demet’te dizide Denizcan’ın ölümünden sorumlu kişi olarak Kudret’e en ağır acıyı yaşatmayı başarmıştı. Dizi hayatına 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar projesi ile ilk adımı atmıştı. Dizide Seçkin karakterine hayat vermesine rağmen dizi erken final kararı almış ve yayından kaldırılmıştı. 2016 yılında yeni bir proje ile tekrar şansını denemiştir. Star Tv’de yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile iyi çıkış yapmayı başaran oyuncu deneyim kazanmaya devam etti. Kendisini dizideki Ronaldo Burak karakteri ile tanıdık. Ronaldo ile yönetmenlerin dikkatini çekmeyi başarmıştı. 2017 yılında Fox Tv’ye transfer olan Deniz komiser Ali rolü ile Neredesin Birader dizisinde oynamıştır. Son olarak ise psikopat aynı zamanda aşk delisi olan ancak akıl sağlığı yerinde olmayan agresif karakter Alp’i canlandırmak için Avlu dizisine imza atmıştı. Son projesi ona Aşk Ağlatır dizisindeki başrol oyunculuğunu getirdi. Başarılı oyuncuyu yeni sezonda Show Tv ekranlarında Ada ile yaşadığı aşkı anlatan dizisinde izleyeceğiz. Siz Yusuf ve Ada aşkına ne diyorsunuz ? Aşk Ağlatır Yusuf kimdir eksiklerimizi ve düşüncelerinizi bize yorumlar kısmından iletiniz. Denizcan’a direk ulaşmak isterseniz @denizcanaktasofficial tagı ile instagramda bulabilirsiniz. Şuan için bilinen sevgilisi yok ve kalbi boş olan oyuncumuza hayatında başarılar diliyoruz.

Aşk Ağlatır Yusuf Nerede Hangi Dizide Oynuyordu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.