Aşk-ı Roman Dizi Müziği Şarkısı, Aşkı Romanda Çalan Şarkı ve Türküler

21 Ağustos pazartesi günü tv8 ekranlarında başlayacak olan Aşk-ı Roman Dizi Müziği Şarkısı, Aşkı Romanda Çalan Şarkı ve Türküleri sizlerin istekleri doğrultusunda buraya ekleyeceğiz. Yeni dizi sezona erken başlıyor bakalım kaç bölüm sürüp devam edecek merak edenlere güncel olarak sunacağız.

Kaan ve Solmazın aşkını roman tarzında izleyenlere aktaracak olan yeni dizi Aşk-ı Roman Dizi Müziği Şarkısı, Tv8 de yayınlanan Aşkı Roman dizisinde Çalan Şarkı ve Türküleri hoşunuza giden fragmanda çalan müziği jenerik fon şarkısını müziğini bizden talep edebilirsiniz. İmkanlar ölçüsünde anında eklemeye çalışacağız.

Tv8 de ekrana gelecek olan Aşk-ı Roman Dizisinde çalan her türlü müziği şarkıyı bizden bölüm numarası ile talep edebilirsiniz. Mesela Aşk-ı Roman Dizisi 1. bölümde çalan Müziği şarkıyı istiyorum gibi veya Aşk-ı Roman Dizisinin 2. bölüm fragman Müziği gibi isteklerinizi bekliyoruz.

Aşk-ı Roman Dizisinde çalan jenerik fon müziği

Aşkı roman dizisi hareketli fon jenerik müziğini merak edenler için yayınlıyoruz. İşte yeni müzik:

İstekleriniz üzerine: Aşkı Roman dizisi sonunda çalan şarkıyı da sizlerle paylaşmak istiyorum ve isteklerinizi bekliyorum:

YORUMLAR

  1. Solmazin agladigi sahne muzigini eklermisoniz tumunu keman la calina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.