Aşk Mantık intikam Gaye ( Gözde Duru ) kimdir?

gozde duru belge

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Aşk Mantık İntikam dizisi fragmanları ve oyuncu kadrosu nedeniyle oldukça ilgi çekti ve merak uyandırdı. Oyuncuları ile ilgili merak edilenler internet ortamında yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Dizinin önemli karakterlerinden biri olan Gaye isimli rolü Gözde Duru canlandırıyor. İşte Gözde Duru Hakkında merak edilenler ve sıkça sorulan soruların cevabı

Gözde Duru aslında ekranlardan aşina olduğumuz bir isim daha önce bir çok dizi ve film projesinde aktif olarak bulundu. Aşk Mantık ve İntikam dizisindede kendisini Gaye rolünde izleme fırsatı bulacağız.

Gözde Duru 27 Mayıs 1987 doğumludur İzmir’in Balçova ilçesinde dünyaya gelmiştir. üniversite ve lisans eğitimlerini Beykent üniversitesinde tamamlayan güzel oyuncu. Ayrıca uluslar arası ilişkiler bölümünden de yüksek lisans eğitimi almıştır.

Gözde Duru Boyu Ve Kilosu hakkında

Güzel oyuncu Gözde Duru Belge’nin boyu 170cm kilosu ise 55kg ‘dır.  Daha önce bir evlilik yapmıştır ancak bu ilişkisi 5 yıl sürmüş ve eşinden boşanmıştır. Güzel oyuncunun göz rengi yeşildir.

Gözde Duru Belge Oynadığı Dizi ve Filmler

Başarılı oyuncu bugüne kadar bir çok başarılı projede yer almıştır bunlar şu şekildedir.

Eğer diğer Aşk Mantık İntikam oyuncuları hakkında bilgi almak ve dizinin konusunu öğrenmek isterseniz Aşk Mantık İntikam Konusu ve Oyuncuları isimli yazımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yeni çıkan diziler ve dizi oyuncuları hakkında güncel haberleri ve bilgileri twitter sayfamızdan anlık olarak takip edeibilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version