Aşk Peşinde Dizisi Oyuncuları Kimler Özeti Konusu Fragmanı

Aşk Peşinde Dizisi Hakkında ön bilgilendirme: Aslında 2 kez isim değişirmiş bir dizi projesinin yeniden isim değiştirmesinden korkarak bu haberi sizlere veriyoruz. Dizi haberciliği yapan dizihaberi.tv sitemiz daha önce Yusuf Çim in başrolünde oynayacağı iki dizi haberi paylaşmış ancak yapımcı firma isim değişikliğine giderek o dizilerin isimlerini değiştirmişti..

Son olarak İçimdeki Fırtına dizisinde izlediğimiz başarılı, genç ve yakışıklı oyuncu Yusuf Çim, Atv’nin yeni dizisi olan ve Yeni sezonda ekrana gelmesi beklenen Aşk Peşinde ile ekranlara yeniden geri dönüyor. Seren Şirince ile başrolleri paylaşacak olan ünlü oyuncu Yusuf Çim dizide Ozan karakterine hayat verecek.

Aşk Peşinde Dizisinin Konusu nedir? Şehirde farklı kızlarla gönül eğlendiren ve onlarla adeta eğlenen Ozana bir ceza kesilir. Çapkınlığı yüzünden köye halasının yanına gönderilen Ozan,  burada da yine boş durmaz ve güzeller güzeli Nazlı’ya gördüğü ilk andan itibaren vurulur.

Ozan ile Nazlının aşkına sahne olacak ve Ozana tüm kızları unutturacak olan bu aşkın hikayesi Aşk Peşinde dizisinin temel konusudur.. Aşk Peşinde Dizisi Özeti ve Fragmanı daha sonra detaylı olarak dizihaberi.tv sitemizden sizlerle paylaşılacaktır..

Yusuf Çim ve Seren Şirince dışında oyuncuların kısa süre içerisinde kesinleşerek basına verilmesi bekleniyor. Aşk Peşinde Dizisi Oyuncuları Kimler diye merak içinde bekleyen ziyaretçilerimize detaylı oyuncu bilgilerini vereceğiz buradan. Ayrıca Aşk Peşinde Dizisi Oyuncularından Yusuf Çim ve Seren Şirince hakkındaki detaylı bilgileri isimlerine tıklayarak bulabilirsiniz..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.