Aşk Tesadüfleri Sever 2 Ne Zaman Vizyona Girecek, Nerede Çekiliyor, Oyuncuları Kim

Yıllardır gündemden düşmeyen ve yenisinin çekileceğini söyleyen Aşk Tesadüfleri Sever 2 ne zaman vizyona girecek ? Daha şimdiden Tv’de ilk kez ne zaman yayınlanacak merak konusu oldu. Aşk Tesadüfleri Sever nerede çekiliyor oyuncuları kimdir ?

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Ne Zaman Vizyona Girecek, Nerede Çekiliyor, Oyuncuları Kim

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Ne Zaman Vizyona Girecek ? Tarihi Nedir

Büyüyene kadar sürekli karşılaşan çocukken ilk kez dudaklarından öpen ikili yıllar sonra birbirlerini arayıp buluyorlar. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi ne zaman vizyona girecek tarihi nedir merak ediliyor. Eylül ayı itibari ile çekimleri tamamlanacak dizi için vizyon tarihi belli oldu. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi vizyon tarihi olarak 2020 ocak ayı için ışık yakıldı. Henüz ayın kaçında vizyon alacağı belli olmayan filmin çekimleri başladı.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Ne Zaman Vizyona Girecek ? Tarihi Nedir

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Konusu Nedir ?

Eski oyuncularını eleyerek çekimlerine başlanan yeni filmin konusu yine çok etkileyici olacak. Birbirlerine kavuşan ikiliyi anlatan filmde tekrar niteliği ön planda olacak. Ancak yeni sürprizler ve yeni akış için yönetmen Ömer Faruk Sorak yer alacak. Yardımcı yönetmeni ise ilk defa bir filmde İpek Sorak olacak. Ayrıca ilk filmin hikayesini yazan İpek Sorak’ın derlemesini yine usta sanatçı yaptı. Filmin senaryosu Nuran Evren Şit’e teslim edildi. Hüzzam ve Bözek film iş birliği ile finanse edilen filmin çekimleri Aşk Tesadüfleri Sever 2 konusu yine çok etkileyici olacak. 1950 yılından beri süre gelen gerçek bir hikayenin ikincisi çekiliyor.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Konusu Nedir

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Oyuncuları Kimdir

Birinci filmde baş rol oyuncuları Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin olur iken ikinci filmde yepyeni bir kadro karşımıza çıktı Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin oyuncuları kimdir yakından tanıyalım.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Oyuncuları Kimdir

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Başrol Oyuncusu Nesrin Cavadzade

1982 doğumlu Nesrin Cavadzade 37 yaşında olmasına rağmen birçok genç oyuncuya taş çıkarır nitelikte. 30 Temmuz Azerbeycan Bakü doğumlu Nesrin hanım Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin başrol oyuncusu olarak sahne alacak. Son zamanlarda instagramda @nesrin.cavadzade tagı ile yaptığı paylaşımlar büyük beğeni sayılarına ulaşmaktadır. 1,5 milyona yakın takipçicisi bulunan güzel oyuncu ortaokulda tiyatro eğitimlerine başladı. Okulun tiyatro kolunda olan Nesrin Cavadzade aynı zamanda Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. Şuan lisanslı oyuncu olarak kariyerine devam etmektedir. Rusça, İngilizce ve Fransızca dillerini iyi derecede bilmektedir. Küçük Ağa ve Bizim Hikaye dizileri Nesrin Cavadzade’nin Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi oyuncusu olmadan önce oynadığı projelerdir.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Başrol Oyuncusu Nesrin Cavadzade

Yiğit Kirazcı

Filmin diğer başrol oyuncusu Yiğit Kirazcı kimdir oynadığı diziler ve filmler nedir ? 17 Ağustos 1983 doğumlu oyuncu 36 yaşındadır. Kendisini en iyi Yüzleşme dizisindeki Levent rolü ile tanıyoruz. Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Bölümü mezunudur. Tiyatro ilgisi içgüdüsel yapıdır. Tabula Rosa filminde Sinan karakterini canlandırmış, Baba Nerdesin Kayboldum filminde Ali olarak vizyona girmiştir. 2020 yılı başında yayınlanacak Aşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncuları kimdir dediğinizde ikinci isim olarak listede adı vardır.

Yiğit Kirazcı

Elif Doğan 2020 Yeni Filmi

2019 yaz tatileni erken bitirip Aşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncuları arasına katılacak bir diğer isim ise Elif Doğan oldu. 2020 yeni filmi ile herkesi şaşırttı. İnstagram üzerinde @mselifdogan tagı ile 500 bin takipçiye ulaşmak üzere olan usta oyuncuyu yakından tanıyalım. Güzel oyuncu 6 Eylül 1994 doğumludur. Kendisini Zengin ve Yoksul dizisindeki Aleyna Erdemli rolü ile hatırlıyoruz. Çukur dizisinde 2017-2018 yılında Hale karakteri ile oynamıştı. Hayatındaki oynadığı ve en çok deneyim kazandığı film olarak cv sine işlenmiştir. Oyunculuk hayatına ise 2016 yılında Aşk Laftan Anlamaz dizisindeki Suna karakteri ile başlamıştı. Bu yıl ise çekimleri yapılan Aşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncuları kimdir dediğinizde Elif Doğan adını görüyoruz.

Elif Doğan 2020 Yeni Filmi

Aytaç Şaşmaz

Aşk Tesadüfleri Sever 2020 oyuncuları arasında Aytaç Şaşmaz bulunuyor. 1,8m boyundak Aytaç Şaşmaz instagramda 1,5 milyona yaklaşan takipçi sayısı ile Türkiye’nin tanınan yüzüdür. Kendisini sosyal medyada @aytacsasmaz tagı ile takip edebilirsiniz. Kendisini oyuncu İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşi olarak tanıyoruz. 1994 doğumlu Aytaç Şaşmaz ilk oyunculuk deneyimini Kötü Çocuk sinema filmi ile yaşadı. Ayrıca Coca Cola’nın Türkiye reklamlarında oynamış bir yüzdür. Bu sezon ise Aşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncu kadrosu içerisinde yer almaktadır.

Aytaç Şaşmaz

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Nerede Çekiliyor ?

Film Ankara’da başlayıp İstanbul’da devam edecek. Ancak filmin henüz seti kurulmadığı için Aşk Tesadüfleri Sever 2 nerede çekiliyor gösterilen mekanlar neresidir yardımcı olamıyoruz. Detaylar netlik kazandığında dizi hakkında daha fazla bilgiyi sizlere ulaştıracağız.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Nerede Çekiliyor ?

Aşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncuları kimdir yeni kadrosunda kimler bulunuyor hepsini açıklamaya çalıştık. Ayrıca konusu hakkında gizli bilgileri ve nerede çekildiğini sizlerle paylaştık. Konumuza sizin de eklemek istediğiniz bilgileri bize yorumlar kısmından iletiniz.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncuları kimdir 2020
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2019