Aşk ve Mavi 2. Sezon Çıkan Ayrılan Oyuncular Kimler, Yeni Giren Oyuncular Var Mı?

Aşk ve Mavi 2. Sezon Çıkan Ayrılan Oyuncular Kimler, Yeni Giren Oyuncular Var Mı?… Aşk ve Mavi bu sezonun komedi dizisi olarak akıllara da gönüllere de girdi. Emrahın başrolünü oynadığı dizide çok beğenilen karakter de Hasibe oldu. Hasibenin doğal davranışları konuşması seyirci tarafından çok beğenildi.

Aşk ve Mavi dizisi yeni sezonunda Yağmur Aydan ve Derya Artemel diziye dahil oluyor… Bilgilerini öğrenmek için TIKLAYINIZ..

Aşk ve Mavi dizisi sezon finali bölümünde akıllara soru işareti bıraktı? Bu bölümden sonra da yeni sezona dair bilgiler merak ediyor seyirciler.. Sezon finalinin ardından yaz boyunca bu soruları cevaplandırmaya çalışacağız sizler için. Aşk ve Mavi dizisinden şimdilik aldığımız haberlere göre hiç bir oyuncu diziden ayrılmayacak.

 

Aşk ve Mavi dizisinin oyuncuları; Emrah Erdoğan, Burcu Kıratlı, Işıl Yücesoy, Kenan Bal, Cüneyt Mete, Ayşegül Uysal.. Başrollerini ünlü oyuncularımızın paylaştığı dizi de oyunculardan kimse çıkmayacaktır. Sevdiğiniz oyuncularla aynı tempoyla yeni sezonda devam edecek.

Haziran ayında sezon finali yapan Aşk ve Mavi dizisi eylül ayında 2. sezonu ile Atv ekranlarında devam edecek. Aşk ve Mavi dizisinde Ali ve Mavinin aşkı anlatılıyor. Onların aşkı İstanbulda başlayıp ailelerinin olduğu Ürgüpe taşındı. Ailelerinin yanında konakta hep birlikte mutlu hayat sürerken yaşanan bazı olumsuzluklar da hem komedi hem de zaman zaman dram izlettiriyor bizlere.

Aşk ve Mavi dizisi çok beğenildi. Reytingler de her zaman ilk sıralarda yer alan dizinin sezon finalindeki sorulaır ve cevapları da sizlerle paylaşacağız. Aşk ve Mavi dizisinden ayrılmalı diyebileceğiniz bir oyuncu var mı? Yorumlarınızı beklentilerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Aşk ve Mavide 2. Sezon Gelen Oyuncular Kimler: Dizimizin 2.seaon çekimleri başladı, çok yakında yeni oyuncuların tanıtılacağı açıklandı. Burada detayları ile yazacağız sizlere..

Dizimize en son kim katıldı yeni sezonda: Adı Yağmur Aydan… Yeditepe Üniversitesi mezunu olan genç yıldız “Aşk ve Mavi”ye Burcu Kıratlı’nın oynadığı Mavi’nin arkadaşı rolüyle katıldı. Dizinin yeni sezonda öne çıkan oyuncuları arasında yer alacak olan 23 yaşındaki Aydan, daha önce yine atv’de ekrana gelen Gürkan Uygun’un başrol oynadığı “Kehribar”daki başarılı performansıyla dikkatleri çekmişti.

Aşk ve Mavi dizisi yeni sezon fragmanı Atv de ekrana geldi. İşte Yeni sezonda Aşk ve Mavi dizisi..

https://www.youtube.com/watch?v=ogvZWsXAS7c

YORUMLAR

  1. Bence ali çıkmamalı o çıkarsa ben bu diziyi izlemem

  2. Bence diziden Emrah Erdoğan çıkmamalı o olmazsa ben bu diziyi izlemem

  3. Bence elmas cıkmalı refika anneyi öldürdü

  4. Hiç bir oyuncu ayrılmasın bence yeni oyuncular girerse dizide tat tuz kalmaz yeni yüzler olması gerek tabi ailecek dizinin hayranıyız hayallerinde bi bölüm olsun oynasam ne mutlu bana.lutfen 1 bölüm olsun oynayın 05345520093

  5. Ben filmi bir tek cemal gorecki olduğu için izliyorum çok komik ya çok güzel bir oyuncu çok seviyorum onu

  6. Bence ilyas çok komik oyunda ayrılmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.