Aşk ve Mavi 2. Yeni Sezon Fragmanı Videosu (Atv)

Atv ekranlarının sevilerek izlenen ve her bölümü ile cuma günlerine damga vuran reytingleri silip süpüren dizisi Aşk ve Mavi 2. Yeni Sezon Fragmanı Videosu hakkında bu içeriği açtık. Çok sevilip tutulan dizimizin yeni sezonda da reytingleri elinde tutmak için yeni oyuncuları transfer edeceği duyumları var.

Aşk ve Mavi 2. Yeni Sezon Fragmanı Videosu (Atv) ekranlarında yayınlandığı anda sitemizde sizlerle buluşacak. Geçen sezona çok iyi bir giriş yaparak Ürgüp ve Nevşehir ortamlarını iç anadolu şivesiyle ekranlara taşıyan çok sevilip çok tutan bu dizimizin yeni sezon fragmanı da oldukça merak konusu oldu.

Emrah Erdoğanın Ali, Burcu Kıratlının Mavi, Işıl Yücesoyun Refika, Kenan Bal Fazıl, Cüneyt Metenin Cemal, Ayşegül Ünsalın Hasibe rolünde oynadığı dizide yeni sezonda yeni bir takım oyuncuların transfer edilerek diziye güç katılacağı yapımcı tarafından açıklanmıştı. Eylül 2017 de sizlerle buluşacak dizi gün sayıyor..

Aşk ve Mavi 2. Yeni Sezon Fragmanı özeti ve Videosu (Atv) ekranlarında yayınlanır yayınlanmaz dizihaberi.tv sitemizde sizlere sunulacaktır. Lütfen sizlerde dizimiz hakkında görüş ve yorumlarınızı yazarak yeni sezondaki beklentileriniz ve Aşk ve Mavi 2. Yeni Sezon Fragmanı yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz..

Atv Aşk ve Mavi 2. Yeni Sezon Fragmanı

YORUMLAR

  1. bence osman karakoç ayrılmalı

  2. ask ve mavide ayrılan oyuncular varmı

  3. biraz diziye cidi oyuncular alın ilyas karekteri rolunu doldurdu bos duruyor çok saçmalıyor boş konusmaktan başka yaptıgı bişi yok

  4. osman karakoç olursa izlemem bu sezon çok gıçık biri aşk ve mavide diyer dizilerde iyidi özelikle unutma benide ali karekteri ona çok yakışiyordu aşk ve mavide olmamış

  5. vala tüm oyuncuları süper sadece ilyas karekteri ve sevda karekteri olmamışlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.