Aşk ve Mavi 8 Aralık Faysal Ali’yi Vurdu Mu Ali Öldü Mü?

Aşk ve Mavi 8 Aralık Faysal Ali’yi Vurdu Mu Ali Öldü Mü? Aşk ve Mavi dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Mavi’nin konakta kalması annesinin gitmesi en yıkıcı sahneler oldu. Hasibe kızımı kaybettim demek kızım tarafından kapıya konmakta varmış diyor.

Hasibe kızına sitem ederken Mavi de konakta her yeri dağıtır. Ailesi hakkında kimsenin kötü bir şey söylemesine dayanamaz. Ali’ye seni bu kadar sevmesem burda kalmam diyor. Ali de bunu bildiği için aşklarına sahip çıkıyorlar. Aşk ve Mavi dizisi 8 aralık bölümünde Gülay ve Cemal nikah masasına oturuyor.

Gülay hala herkesten çocuğunun babasını saklıyordu. Cemal’inde tüm oyunları boşa çıkmışken Baran nikaha geliyor. Ve bu nikah olmaz Gülay’ın karnındaki bebek benden diyor. Faysal’da bunu duyunca çıldırıyor. Seni de burada öldüreceğim diyor. Aşk ve Mavi dizisi 8 aralık cuma akşamı Faysal silahı çekince Ali onunla tartışıyor. Silah patlıyor ama bu silah patladığında kimin vurulduğu merak konusu oldu… Ali mi Faysal mı yoksa Baran mı vuruldu? 

https://www.youtube.com/watch?v=yVTLikohk84

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2017