Aşk ve Mavi Cemal Öldü mü Yeni Sezon Diziden Neden Çıktı Ayrıldı? Geri Döner mi

Atv ekranlarında yayınlanan ve 2. sezonun fragmanı çıktığı andan itibaren merak konusu olan konulardan biri Cemal dizide öldü mü ayrıldı mı diziden niçin çıktı neden yok 2. sezonda diye soruları duyar gibi olduk adeta. Çünkü dizideki en önemli karakterlerden biri Cemal idi.

Peki cemal rolündeki oyuncu Cüneyt Mete neden Aşk ve Maviden ayrıldı? Ali ile kavga edip onu denize atmak isterken kendisi denize düşmüş ve denizde boğulduğu görülmüştü. Sezon finalinde Ali herşeyi itiraf edeceğini söylemişti, bu da Cemalin hayatının sonu olur..

Çünkü Cemal Mavinin abisini öldüren kişidir, Cemal hapse girmek istemediği için kendine ölmüş süsü verip ortadan kaybolur. Aşk ve Mavi yeni sezon fragmanda da cenaze namazı kılınıyor, Cemal ölmüş gibi mezara konuluyor. Dizihaberi.tv farkı ile Cemal ile ilgili gerçekleri açıklıyoruz.

Cemal dizide ölmedi, denizde boğulmadı, sadece hapise girmemek için ölmüş numarası yaptı ve cenazesi yapıldı mezara gömüldü ama bunların hepsi hikaye, çünkü Cemal hapse girmemek adına polim çeviriyor. Yani numara yaparak herkesi öldüğüne inandırmaya çalışıyor. Dizihaberi.tv Daha sonra diziye geri dönecek olan Cemal yaptığı bu işi açıklayacak. Ama ilerleyen bölümlerde..

Aşk ve Mavi Cemal Öldü mü Yeni Sezon Diziden Neden Çıktı Ayrıldı? Geri Döner mi sorusuna cevap verdik. Cemal elbette dizinin vazgeçilmezi sadece hapse girmemek adına bu yolu deneyecek ve herkesi inandıracak öldüğüne. Ama geri dönüşü muhteşem olacak elbette 🙂 Yorumlarınızı bekliyoruz..

https://www.youtube.com/watch?v=XUxSMTAvQAQ

Aşk ve Mavi elbette Cemal ölmedi, ölür mü hiç o 🙂 Ama ölmüş numarasını öyle güzel yapacak ki sizleri bile inandıracak. Cemal Karakteri ölmeyecek, sadece insanları kandırarak ölmüş gibi rol yapacak. Ölmediğine ve dizimizde devam edeceğine bir kanıt da yeni sezon afişinden geldi. Ölecek olsa afişte yer alır mıydı? almazdı. Sonuç: Cemal ölmedi 🙂

YORUMLAR

 1. Cemal olmesinnn dizinin herseyi onsuz asla olmaz cok uzulmustum fragmanlarda girmeyince ama sevindim olmemis

 2. Cemal in ölmediğine çok ama çok sevindim çünkü iyi bir seyirci olan bilir bu diziyi izlenir kılan keyif veren cemalin dirikdaklaridir

 3. Cemal olmaz da dizide olmaz bence

 4. amam cemal çıkasın mükemmel rol yapıyor

 5. Cemal olmadan dizinin tadı,tuzu,rengi ,heyecanı olmaz reytingide çok düşer.

 6. Cemal ve Hasibe dizinin nese kaynagi. Cemalsiz dizi dusunemiyorum. Umarim cemal erken doner diziye..

 7. Cekimleer devam ediyor cemal olmedi saglam kaynak bizzat cekimlerde gordum cemali

 8. Cemalziz tat tuzu hiç olurmu umarım geri döner

 9. Cemalsiz olmaz diziyi sabırsızlıkla bekliyoruz

 10. severek ızledıgımız dızıye heyecan veren karekter tabıkı cemal onsuz olmaz kotude olsa o sevılıyor al benısı var yenı sezonda sabırla beklıyoruz cemalsız olmaz

 11. osman karakoç diziden ayrılacakmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.