Aşk ve Mavi Dizisi Emrah (Ali) Çıktıktan Sonra Bitecek mi Erken Final mi Yapacak?

Atv ekranlarının sevilen dizisi cuma akşamları yayınlanan Aşk ve Mavi Dizisi ünlü sanatçı Emrah’ın (Ali) diziden Çıkmasından Sonra Aşk ve Mavi Bitecek mi Erken Final mi Yapacak? sorusu hakkında kısa bilgilerle ve son alınan reytingler ile birlikte sizlere detaylı bir açıklama yapmak istiyoruz.

İki sezondur ATV ekranlarında oldukça başarılı bir grafik çizen zaman zaman reytinglerde birinci olan biri olmasa bile ilk 3 sırada yer alan aşk ve mavi dizisi üçüncü sezona Maalesef çok iyi başlayamadı. cuma gününe yeni gelen diziler ve eski sezon dizileri ile birlikte artık hikayenin eskimesi benzer senaryoların tekrar etmesi ve dizinin çok fazla yenilik tutunamaması nedeniyle artık izleyiciler yavaş yavaş aşk ve mavi dizisini bırakmaya başlamışlardı.

Aşk ve Mavi Dizisi Emrah (Ali) Çıktıktan Sonra Bitecek mi Erken Final mi Yapacak?

Aşk ve Mavi Emrah (Ali) öldükten Sonra final olup biter mi

Son olarak 3. Sezon başında Ali karakterini canlandıran Emrah’ın diziden ayrılacak olmasının haberleri çıkmaya başlamış oyuncunun çok yüksek paralar talep etmesinden dolayı yapımcıyla anlaşamamış ve dizideki sözleşme süresi biter bitmez diziden ayrılacağını Ata Hayır bilgiler bizlere de ulaşmıştı. Bu ulaşan haberler Maalesef ki doğru çıktı ve Ali karakterini canlandıran Emrah 19 Ekim 2018 Cuma günü yayınlanan 74. bölüm ile aşk ve mavi dizisi ne veda etti.

Şimdi izleyiciler için en çok sorulan sorulardan birisi aşk ve mavi dizisi erken final mi yapacak Ali karakterinin yani Emrah’ın diziden çıkması ile dizi bitecek mi yoksa sezon sonuna kadar devam mı edecek. Bu soruya hemen yanıt verelim. Emrah’ın diziden çıkmış olması aslında aşk ve mavi için bir son değil Yeni Bir Başlangıç olabilir. çünkü diziye Yaman karakteri ile yeni bir oyuncu dahil olacak ve Ali’nin yerini alacak. Aşk ve mavi dizisinde Yaman kimdir başlıklı yazımızda Keremcem’in aşk ve mavi dizisi ne yaman rolü ile dahil olduğunu çok önceden yazmıştım.

Aşk ve Mavi Emrah (Ali) Çıktıktan Sonra Erken Final mi Yapacak

Aşk ve mavi dizisinin erken final yapacağı iddialarını güçlendiren en önemli hususlardan bir tanesi de aşk ve mavi dizisinin son haftalarda almış olduğu düşük reytinglerdir. En son 19 Ekim 2018 Total reytingleri ne baktığımızda 3.70 civarında Total reyting ile 10. sırada yer alan aşk ve mavi dizisi maalesef geçen sezonlara göre çok kötü reytingler aldığını kanıtlıyor. Çünkü geçtiğimiz sezonlarda genellikle ilk üç sıra içerisinde yer alan aşk ve mavi dizisi bu sezon dokuzuncu onuncu 11. gibi sıralarda yer alıyor ve ilginin alakanın düştüğünü reytinglerin azaldığını gösteriyor.

Aşk ve Mavi Dizisi Emrah (Ali) Çıktıktan Sonra Bitecek mi Erken Final mi Yapacak?

Peki aşk ve mavi dizisi Emrah yani Ali karakteri çıktıktan sonra erken final yapacak mı Yoksa sezon sonuna kadar devam eder mi? Bu sorunun yanıtı için alacağı dizi reytingleri çok önemli. Eğer böyle giderse dizi çok fazla devam edemeyecek ve kısa sürede final yapacaktır Çünkü her hafta düşen reytingler Ali’nin öldüğü hafta bile yükselmedi ve dizi ancak 10 sırada yer aldı. Bundan sonra emrahın olmayacağı bir diziyi Emrah hayranları izleyeceği için reytingler hızlı bir şekilde düşebilir. Bu nedenle kesin konuşmayalım ama aşk ve mavi dizisi Çok yakında erken final yapabilir ve izleyenlerine veda edebilir.

Aşk ve Mavi Dizisi Emrah (Ali) Çıktıktan Sonra Bitecek mi

Keremcem’in girmiş olması aşk ve mavi dizisini kurtarır mı mavi ve Yaman Arasında yeni bir aşk yazılır mı bu senaristin işi olması hasebiyle biz bilgi vermeyelim ama Ali’nin çıkmasından sonra bizi nilkan kaybedeceğini kesin gözüyle bakıyorum ve büyük ihtimalle aşk ve mavi dizisi 3-4 hafta sonra erken final yapıp ATV ekranlarındaki izleyenlerine veda edecektir diye düşünüyoruz. Sizler de Aşk ve Mavi Dizisi Emrah (Ali) Çıktıktan Sonra Bitecek mi Erken Final mi Yapacak? Konumuz hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir son gelişmeleri Ali’nin ölmesi ve Yaman karakterini oynayacak olan Keremcem’in diziye girmesi hakkındaki fikirlerinizi, dizinin devam edip etmeyeceğini aşağıya yazabilirsiniz.

Şimdiden tüm yorumcu arkadaşlara teşekkür eder aşk ve mavi dizisinin geleceği hakkında yorum yazan herkesi reytingler konusunda daha Emrah’ın diziden çıkmasından sonra dizinin geleceği hakkındaki yorum ve görüşleri davet ediyorum. soruyu bir kez daha tekrarlayarak bu içeriğimizi sonlandırmak istiyorum: Aşk ve Mavi Dizisi Emrah (Ali) Çıktıktan Sonra Bitecek mi Erken Final mi Yapacak?

Aşk ve Mavi Dizisi Son bölüm fragmanı 75. Bölüm tanıtımı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2018