Aşk ve Mavi Dizisi Seyfi Kimdir? Gerçek Adı ve Bilgileri

Cuma günlerinin sevilerek izlenen dizisi Aşk ve Mavi yeni oyuncuları bünyesine katmaya devam ediyor. Diziye en son Faysalla birlikte Seyfi isimli bir oyuncu girdi. Son dönemde fazla rol almasa da Aşk ve Maviye yeni giren Seyfi karakteri aslında dizi ve film sektörünün yakından tanıdığı bir isim. Peki kimdir Aşk ve Mavi Dizisindeki Seyfi gerçek adı oynadığı diziler hakkında bilgiler verelim sizlere.

Aşk ve Mavi Dizisi Seyfi Kimdir? Dizide Faysalın arkadaşı rolü ile dahil olmuştur. Aşk ve Mavi Dizisi Seyfinin gerçek adı Aydın Orak’tır. Aydın Oran dizi ve film sektörü üzerinde çalışmalar yapan profesyonel bir isimdir. Dizilerde kendisini fazla göremesek de bir çok dizi ve film de yan rollerde oynamıştır. Aşk ve Mavi Dizisi Seyfi daha önce hangi dizilerde rol aldı?

Aşk ve Mavi Dizisi Seyfi önceki sezonlarda Arka Sokaklar ve 24 Saat gibi dizi projelerinde kısa süreli roller almıştır. Aşk ve Mavi Dizisi Seyfinin sosyal medya hesapları isteyen ziyaretçilere ayrıca gönderilecektir. Aşk ve Mavi Dizisi Seyfi karakteri Aydın Orak hakkında bilgiler şimdilik bu kadar, yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2017